Jump to content

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

• Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak mniej wiecej wyglada fidbak teamowy idacy do gory:

wiem ze pewnie odrobinke stare 馃檪 ale naprawde wciagnalem calosc nosem i moge polecic 馃檪 聽 聽

Posted Images

• 3 months later...

Czas wskrzesi膰 jeden z popularniejszych niegdy艣 w膮tk贸w.聽

Kr贸l聽Lew (2019)

By艂em z c贸rk膮, animacja, nie wiem czy co艣 lepszego pod k膮tek realizmu, jako艣ci wysz艂o. Robi wra偶enie.

Sam film - bardzo OK. Ale takie 7/10. Ci臋偶ko mi by艂o przyzwyczai膰 si臋 momentami do tego realizmu i dubbingu. Po prostu niekt贸re dialogi wygl膮da艂y bardzo dziwnie. Jeszcze nie jestem w stanie si臋 wypowiedzie膰 czy jestem fanem tego ruchu Disney'a apropo rezygnacji z animacji na rzecz tego typu film贸w. Zobaczymy.

54 minuty temu, adek napisa艂:

Kr贸l聽Lew (2019)

By艂em z c贸rk膮, animacja, nie wiem czy co艣 lepszego pod k膮tek realizmu, jako艣ci wysz艂o. Robi wra偶enie.

Sam film - bardzo OK. Ale takie 7/10. Ci臋偶ko mi by艂o przyzwyczai膰 si臋 momentami do tego realizmu i dubbingu. Po prostu niekt贸re dialogi wygl膮da艂y bardzo dziwnie. Jeszcze nie jestem w stanie si臋 wypowiedzie膰 czy jestem fanem tego ruchu Disney'a apropo rezygnacji z animacji na rzecz tego typu film贸w. Zobaczymy.

No slyszalem rozne opinie 馃檪聽w sensie ze przez brak stylizacji i stylizowanej animacji nie czuc charakteru i emocji postaci.聽

Ja ostanio bylem na nowym spidermanie i spoko 馃檪聽ciut gorszy w moim odczuciu niz jedynka, ale nadal trzyma poziom 馃檪聽wiec propsy

16 godzin temu, adek napisa艂:

Kr贸l聽Lew (2019)

Nie wiem, czy ogl膮da艂e艣 trzy ostatnie cz臋艣ci Planety ma艂p (Geneza, Ewolucja i Wojna)?聽 Robione podobnie. Pocz膮tkowo nie mog艂em si臋 przyzwyczai膰 do tego widoku, ale p贸藕niej uzna艂em, 偶e s膮 艣wietne.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To i ja dorzuc臋.聽
Godzilla - Kr贸l Potwor贸w.
Dla mnie sztos. Ale ja jestem fanem, wi臋c pewnie jestem ma艂o obiektywny. Ogromny uk艂on w stron臋 fan贸w. Zrobione z du偶ym szacunkiem do orygina艂u. Epicko艣膰 przez du偶e E, czu膰 skal臋 i je艣li kto艣 lubi walcz膮ce ze sob膮 potwory, to jest to w艂a艣ciwy film. 馃檪

• Like 1
  • 1 month later...
9 godzin temu, KLICEK napisa艂:

nie wiem, ale to chyba bedzie jakies zloto 馃槃

Pono膰 to jest pierwszy Jocker, kt贸rego da si臋 por贸wna膰 do tego wykreowanego przez Heatha Ledgera. A gdzie艣 czyta艂em nawet opini臋, 偶e jest lepszy.聽

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Godzin臋 temu, KLICEK napisa艂:

elegancko, w tym roku zostane w domu 馃槃

W sensie, 偶e trailer zawi贸d艂 Twoje oczekiwania? Ja chyba nie mam zbyt du偶ych wymaga艅, bo jak do tej pory ka偶de nowe Star Wars, kt贸re wysz艂o - konsumuj臋聽 z przyjemno艣ci膮 i tak偶e na te si臋 ch臋tnie wybior臋 i kupi臋 p艂yt臋 do kolekcji. 馃檪

• 2 weeks later...