Jump to content

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

Trauma - Film wybrany na chybił/trafił na Netflixie okazał się zaskakująco dobry. Triller psychologiczny z ciekawą zagadką. NIBY już w połowie wiemy, o co chodzi, ale jednak mamy w głowie dwa różne rozwiązania. Albo i trzy.  Każde inne. A które okazuje się prawdziwe? Dowiadujemy się na kilka sekund przed napisami końcowymi. 

Polecam tym, którzy lubią zagadki kryminalne pomieszane z psychologią. 

https://www.filmweb.pl/film/Trauma-2019-832426

Edited by Ajgor
  • Like 1
  • 4 weeks later...
  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak mniej wiecej wyglada fidbak teamowy idacy do gory:

wiem ze pewnie odrobinke stare 🙂 ale naprawde wciagnalem calosc nosem i moge polecic 🙂    

Posted Images

20 minut temu, Destroyer napisał:

W końcu wygląd batamna dobrze oddający charakter postaci, syndrom downa i wodogłowie 🙂

2068936359_Screen22_02.20200000.jpg.8a9be2a2e69531d9f1a79ff55e06a155.jpg

oo fuck

beznadziejnie to wygląda

i jeszcze batmotor jest

Edited by tr3buh
  • Like 1

Czekam na piątek 13-go marca - premiera polskiego horroru  W lesie dziś nie zaśnie nikt - super aktorzy, jakże aktualna fabuła - nastolatkowie bez telefonu raczej nie potrafią funkcjonować a tu wypad offline do lasu i całkiem straszne sceny. Zwiastuny już pokazują sceny które budzą jak to bywa szereg kontrowersji Ja chcę zobaczyć to na własne oczy.

• 1 month later...

Westworld sezon 3. Z odcinka na odcinek coraz ciekawszy.

SPOILER!

Wszystkie cyberpunkowe anime mi się przypomniały jak walczyły ze sobą sexy laski - kataną i nożem, latające kończyny, te sprawy.

• 1 month later...

Na noże - Niby po prostu film kryminalny. Ale jeśli szukasz strzelanin i wybuchów, to nie jest film dla Ciebie. Tego tu po prostu nie ma. Za to jeśli szukasz misternej, skomplikowanej intrygi z wieloma zwrotami akcji, to ten film to jest mistrzostwo świata w tym temacie. Do tego cała plejada znanych aktorów, i reżyser z najwyższej półki. Ani sekundy nudy. Polecam gorąco. 

Edited by Ajgor
  • Like 1

Doktor Sen - niespodziewanie dobry horror. Niezbyt straszny, ale z dobrą fabułą, dobrze zagrany. W dodatku okazuje się sequelem jednego z największych arcydzieł w historii gatunku. Polecam.

• 2 months later...

Rodzina Soprano - jak nie mam nic z bieżących seriali do oglądania to staram się klasykę na HBO nadganiać. Jestem na 2 sezonie i ok, ale trochę się zestarzał. Trochę to problem ze starszymi serialami. Słyszałem, że "Więzienie OZ" jest dobre, ale nie byłem w stanie przez jeden odcinek przejść, przez te kręcenie z ręki i ogólną oldschool'owość serialu. Za to jak ktoś nie widział "The Wire" to jest mega, też się zestarzało, ale sam serial pochłonąłem sezon po sezonie. Zasłużona ocena na IMDB: 9.3. 

A ja z seriali to sobie Friends ogladam po prostu 😄 Juz mam dosyc mrocznych klimatow, zabijania, tych wszystkich zombie i superbohaterow co teraz serwuja. Rzygam juz tym. Wracam do czegos co pozwoli mi posmiac sie przy kotlecie.
Z anime to zaczalem Blade of the Immortal na Amazon Prime. Ale ogladam jakos jeden odcinek na dwa tygodnie 😄 Nie jest zle.