Jump to content
Sign in to follow this  
leander

Wasze propozycje tematów kolejnej Bitwy 2D

Recommended Posts

Tak czytajac to wszystko moja propozycja na temat nastepnej bitwy to spor (spory ,klotnie) ewentualnie ostra wymiana pogladow :]

Nie mam zamknietego u.

hmm no to trzeba bylo tak od razu ze chcecie odsapnac od codziennosci i zrobic cos typu \"free your mind\" bo od typowych (dla was) zadanek trzeba odpoczac... bo to normalne ;-D... inna propozycja bitwy to: \'koszmar senny\"... pozdro...

moze by tak \"ukryte litery\"

obrazek w ktorym wszystko sklada sie z liter, kojarzy sie z nimi, ale przedstawia co innego, sam niewiem, jakos tak mi do głowy wpadlo, ale pomysl chyba kiepski

kto jest władny by wybrać jakiś temat na bitwę z tego chaosu ... bo ludzie zaczęli cos proponować, potem jakoś to zdechło a decyzji na temat bitwy nie ma :(

niech szefowie zbiorą co sensowniejsze pomysły, rzucą monetą i temat jest; niech zapodają termin kiedy się zaczyna ten bałagan i jedziemy z koksem :)

jakos udalo mi sie ominac ten watek do tej pory.... ale jak juz tu wlazlem to zapytam: jest jakas nadzieja na nowa bitwę?

co do tematów i koncepcji to przeczytałem wątek i ja również wyrażam stanowcze nie dla projektowania... i troche mniejsze dla fotomontaży i tym podobnych wytnij-wklej... oczywiście temat jest tematem i można go zrealizować na różne sposoby i tu nic do wytnij-wklej nie mam, ale zeby to nie było na zasadzie macie 10 zdjęć zróbcie z tego ciocie na imieninach... co do tematów to w tym dobry nie jestem, kiedyś robiłem rysunek dla znajomego dzieciaka w podstawówce, temat brzmiał: Cały JA... ewentualnie: cała JA ;) czy coś pobobnego nie pamietam dokładnie...

Witam.

Bitwa ruszy niebawem. Tiger zorganizował znakomite Jury, pozostało jeszcze kilka formalności i startujemy.

Dzięki wszystkim za pomysły dot. Bitwy, w efekcie wybraliśmy jeden temat, który został lekko zmodyfikowany. Szczegóły wkrótce :-)

no awajcie awajcie...to teraz to jush wogóle obleje mature :) albo zapije :P

pozdrawiam...

tez sie nie moge doczekac... ale tym razem bedzie trudniej... znacznie trudniej bo bedzie malowanko od zera a z tym u mnie znacznie gorzej (tym bardziej mycha) nie mniej jednak sie postaram (mam nadzieje) ;-D... szybko szybko bo jestem ciekawy co bedzie...

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy