Jump to content

Recommended Posts

• Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przylacze sie do gratulacji, strona wyglada bardzo fajnie teraz, duzy skok jakosciowy w stosunku do starej wersji.

i podzielam uwagi co do 2 wymienionych przez kilka osob wad:

- biala prawa strona z newsami za bardzo wali po oczach, i nie chce sie tam patrzec bo przypomina reklamy, ktore zazwyczaj tez wala po oczach i zawsze sie staram na nie nie patrzec. Przyciemnic lekko lub dodac jakiegos leciutkiego zabarwienia, kontrast kontrastem, dobry pomysl, ale za duza roznica jest w tej chwili moim zdaniem.

- rekomendacje, silver gallery itd za slabo sa widoczne, ciut rozjasnic moze?

ale ogolnie strona bardzo na +, mi sie ciut skojarzylo z cgnetworks, szczegolnie lewa strona

Pozdrawiam!

W końcu! bardzo fajnie to wygląda panowie, cieszy oko, jak z funkcjonalnością zobaczymy w praniu:)

Już jedna uwaga - przewijanie komentarzy pod newsami - przy 106ciu trzeba ostro zjechać w dół żeby coś napisać. A może przesunąć okno " dodaj komentarz" na górę ?

Takie pytanie dodatkowe. Chyba przeniose ogólnie dyskusje o nowych opcjach i odnosnie pewnych kwestii na mojego bloga maxowego. Czas go ruszyc.

Chcialbym wprowadzic opcje zapamietywania zakladek. Nie wszyscy takie rzeczy lubią. O co chodzi?

Jesli wybierzenie sobie np. w rekomendacjach zakładkę SILVER, przy kolejnym otworzeniu strony ta zakladka będzie otwarta, jeśli wybierzenie zamiast newsów Twoje wiadomosci one będą domyślnie. Będa zapamiętywane po prostu zakładki otwierane.

Ładnie,troche razi kontrast,ale ładnie.

Bardzo ładnie! ale mój nick nie jest wyświetlony prawidłowo zamiast Ś jest jakiś znaczek :P

Faktycznie "Ś" Ci brak ;)

Edit:

Adek, pomysł z zakładkami świetny:).

Guest User190

cholercia.. te newsy z prawej strony trochę bolą.. chociaż ogólnie wyszło całkiem ładnie :)

nie chciałoby się Wam dopisać opcji, żeby newsy ładowały się tam, gdzie aktualnie są artykuły?? ;> tak, jak to jest po kliknięciu w archiwum wiadomości.

Wszystko jest w artykułach:

http://www.max3d.pl/article.php?id=46

hmm, ale ja szukam making ofa, nie wywiad. pamietam ze tlumaczyl tam jak kolorowal swoj szkic, rysowal persepektywe pod tlo, najpierw chcial umiescic w tle jakas przepasc, ale pod wplywem forum stworzyl to co jest, pamietacie?

Edit: juz go znalazlem, myk jest w tym ze nigdy go nie bylo na max3d.pl :D

http://www.ef.art.pl/index.php?p=8&a=6&id=69