Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 33: Mobilne mechanizmy okresu II wojny światowej


Dann.G

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że nikt nie ma nic przeciwko mobilnym retro- klimatom z okresu drugiej wojny i okolic;

Temat obejmuje nie tylko stricte wojenne pojazdy, lecz rownież i cywilne- jak komu wygodniej.

Dozwolona granica "wahania" sie tegoż okresu to + / - 5 lat w tył i w przód.

Mile widziane opisywanie swoich prac nazwą modelu czy typu pojazdu.

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna

* Prace umieszczamy w tym wątku

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w

postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać

głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem,

jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu;

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu;

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE 33 SESJI: 10.04.2008 godz. 23:59.

SONDA: od 11.04 do 14.04.2008 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no bo selfu trafiles w 10tke z tematem(jak dla mnie) :P no to moja druga propozycja, jak jeszcze cos wymysle i wezma mnie znow checi to cos jeszcze skrobne :P

 

mobilemachine3ii1.jpg

 

p.s. zapomnialem podpisac, oczywiscie jest to Wirbelwind, czyli Panzer IV na ktorego montowano wierzyczke z czterema 20mm'owymi dzialkami przeciwlotniczymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ - dzieki! Sadze, ze Twoja pierwsza pracka lepsza. Pocisnij moze cos nowego, bo widze, ze ci służy tematyka ;)

 

mayk - swietny speed, choc cos mi sie wydaje nie tak z prawym skrzydlem ale i tak chyba najlepsza do tej pory egzequo z DaRoZ' em (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stHEAD - Hehe- dzieki za dobre slowo, postaram sie cos wykreowac do 10ego, bo narazie majstruje różne rzeczy na uczelnie.

 

DaRoZ - dobrze, ze namowiles mayk' a- jednak dobrze jest sie nakrecac wzajemnie.

 

mayk - juz jest git

 

Wyslalem tez PM'a do Ł. Jaskólskiego, co by sie tez zainteresowal tematem.

Chcialbym rowniez zobaczyc tu w akcji naszych wymiataczy z forum, ale pewnie wszyscy gonia za deadline' ami. Takze panowie ( i panie ) "robic, robic i jeszcze raz ROBIC" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"meserszmita 110" nie lubie wiec go spaliłem :P powiedzcie mi ktory obrazek jest lepszy. ten czy ten z pierwszego posta bo ja juz sam nie wiem.

 

selfu - wymiatacze z forum wezma udzial w spidpaintingu w najmniej oczekiwanym momencie. wtedy kiedy juz bedziesz myslal ze wygrasz ;P

 

me110poprawta9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol trafna uwaga stHEAD - pomimo tego staram sie nigdy nie myslec, ze wygram.. a by the way to moim skromnym zdaniem ten drugi Twoj jest lepszy, tylko podrasuj moze kolorki, jesli oczywiscie Ci zostalo czasu troche ;)

 

purple - bierzesz sie do tego work' u i bierzesz... i co? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tigeritankvn3.jpg

 

lol - nie moje oczywiscie ale tak szukajac refek znalazlem

 

Łukasz Misztela - moje gratulacje :D podoba mi sie;

rosół do orła ksz ksz copy over

 

Leander - spoko rower- solidna praca i cywilne podejscie ;) ale moglby byc nie tak z profilu; lepsze wrazenie by sie odnosilo patrzac na inne ustawienie, ale spoko!

 

jak bede mial juz nowy speed to wyedytuje

 

*******************edit*********************

Douglas SBD Dauntless

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiem ze jest do kitu ale obiecalem sobie ze wezme sie w koncu do roboty i zaczne cos robic na komputerze wiec mimo wszystko pokaze ;p ( chociaz nie powinienem bo to wstyd ;s)

 

problemem bylo glownie to ze zawsze robie postacie wiec pojazd + jako tako krajobraz to bylo spore wyzwanie:P

 

Ps. jako ze zaczynam to mam glupie pytanie , od ktorego momentu liczcie czas, tzn czy szkic tez liczycie czy dopiero jak zaczynacie wrzucac kolor itp?

tankom0.jpg

my.php?image=tankom0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności