Skocz do zawartości

Mini-Bitwa 19: Hełm nurka


Ex3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dla mnie rowniez oki. ja juz mam zrobiony. wiadomo ze do kitu ale to pierwszy moj LO-poly i pierwsze UVW jak i tekstura. model zapodam za niedlugo moze :)

 

helmikrc5.th.jpguvwhdisput2.th.pnguvwhlc8.th.jpg

 

wiem wiem :P szajs jakich malo :P ale chcialem sie poprostu sprawdzic. moze w nastepnej minibitwie wystartuje :) czysto dla przyjemnosci i sprawdzenia sie wziolem udzial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no troche tak, ale nie poddawaj się. Ta teksturka w środku to nie normal mapa, wrzuć ją do crazybumpa jako height mapę i przerób na normalkę, potem do slotu bump w materiale wrzuć shader normal bump i do niego tą normalkę. Nikt nie zabrania używania fotek jako podstawy tekstur. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalke mam wyrenderowana tyle ze niewiedzialem gdzie ja wrzucic i wrzucilem disp :P

 

jeszcze pytanko. mam jeszcze mapke OCC od ambient occlusion. ja tez gdzies wrzucac ? czy to jest zeby w fotoszopie zmieszac ?

 

 

 

no i render z normalka i refleksami.

 

aaaaaaaaaaaaoa1.th.jpg

 

 

 

mam nadzieje ze kiedys pojdzie mi lepiej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOoooo... Nie lubie Cie! :D Ale teraz pojechałeś.. Czekaj czekaj aż ja zrobie finał xD

 

Tak zupełnie konstruktywnie to nie wiem co powiedzieć ;p Wszystko mi się podoba.. Ale to chyba dobrze :D AF rośnie w siłę, hihi :)

 

--

 

A wogóle dzięki wam miśki za ciepłe słowa :* Zaraz cieplej na serduszku ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni, Chris - zrobie wszystko by sie Wam baaaaaardzo fajnie robilo ;)

 

Imho rodza sie nowe "slawy" tu nam na max3d.pl - mozecie mowic co chcecie na ten temat, ale jak ktos ma juz takiego skilla, siedzac w domu, co sie stanie jak dostanie ambitny projekt do wykonania za konkretna kase. Skill bedzie Wam rosnac z dnia na dzien.

 

btw. Krzysiek mogles wrzucic znacznie wiecej poly, ladniej by wygladalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris -> świetny garnek, brak doświadczenia dał się u mnie we znaki... poległem... :P

Kuba -> Na początku zrobiłem powazny błąd robiąc mało optymalną normalkę przez to rozmycia się porobiły, jak wróce do domku to spróbuje wywalić ten testowy kolorowy specular i zastąpić go ostrym czarno-białym, powinien dodać detalu (taką mam nadzieje).

Levus -> e tam :P mi się podoba:P, ale ja się tam nie znam ;)

intoxicate -> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej aka. Intoxicate :P -> 3mam za słowo ;D Chce miec ekstra warunki włącznie z fotelem z masażem, lodówką z jackami danielsami i 2 paniami masującymi mi plecki :D hihi

Poly chętnie bym dorzucił, ale bitwa ma limity ;D

 

Ardeni -> Dzięki :* Ale nie gadaj, że wymiękłeś, bo jak dla mnie bomba! I szczerze bym nie zmotywowal sie do udziału, gdyby nie poziom Twojego garnka. :)

 

Nielot -> Thx Misiek ;* Ale nie chowaj reszty, bo coś czuje że dopiero w głosowaniu zacznie się rywalizacja.

 

DethSavage -> Bardzo ładnie! Ale w enginie troszke gorzej się prezentuje niż w maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam spóźnione screeny hełmu, nie wiedziałem że już koniec :P Niedopicowane ale już daję sobie spokój bo nowa bitwa czeka :D

 

Mam prośbę jak da rade to czy można podmienić stary screen z sondy? I tak nie wygram także za dużego zamieszania nie zrobię :P (bo z tamtym to siara trochę :P)

 

screeny z CrazyBumpa(jak da rade to te można wstawić do sondy):

helm_nurka_02_cb.jpg

 

Screeny z testów shadera dla normal mapy ze specularem itd, nad którym pracuje Udytzkey. Tak to na razie wygląda, jeszcze testy także się poprawi conieco :)

helm_nurka_03_eng_test.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności