Jump to content
Ex3

Mini-Bitwa 19: Hełm nurka

Recommended Posts

Chris -> świetny garnek, brak doświadczenia dał się u mnie we znaki... poległem... :P

Kuba -> Na początku zrobiłem powazny błąd robiąc mało optymalną normalkę przez to rozmycia się porobiły, jak wróce do domku to spróbuje wywalić ten testowy kolorowy specular i zastąpić go ostrym czarno-białym, powinien dodać detalu (taką mam nadzieje).

Levus -> e tam :P mi się podoba:P, ale ja się tam nie znam ;)

intoxicate -> ;)

jak bedzie kolejna minibitwa wybierzcie jakis ciekway obiekt bo tez bym cos zrobil :)

chris--> swietne, reszta przy twojej pracy moze sie schowac

Witam.

W koncu udalo mi sie zebrac i wystartowac w bitwie ;) Jak na obrazku, 996 trisow, texy color, spec, spec power, normal.

Pozdrawiam.

helm800gi4.jpg

No i bardzo fajnie. Trochę jednolita teksturka ale jest cool.

Widze ze gejmartowe bitwy wracają do łask :D

DethSavage, wymiatasz :) wiadomo ze szans niemialem xD to moja pierwsza tekstura byla i model LO-Poly xD

Andrzej aka. Intoxicate :P -> 3mam za słowo ;D Chce miec ekstra warunki włącznie z fotelem z masażem, lodówką z jackami danielsami i 2 paniami masującymi mi plecki :D hihi

Poly chętnie bym dorzucił, ale bitwa ma limity ;D

Ardeni -> Dzięki :* Ale nie gadaj, że wymiękłeś, bo jak dla mnie bomba! I szczerze bym nie zmotywowal sie do udziału, gdyby nie poziom Twojego garnka. :)

Nielot -> Thx Misiek ;* Ale nie chowaj reszty, bo coś czuje że dopiero w głosowaniu zacznie się rywalizacja.

DethSavage -> Bardzo ładnie! Ale w enginie troszke gorzej się prezentuje niż w maxie.

A co Chris przeprowadzasz się do Dąbrowy czy gdzie to tam Afterfall powstaje?

Jak będą panie i danielsy to ja rzucam studia :D

A to była opcja że pań z danielsami nie będzie?? Czy ja czegoś nie wiem? Czekam na moje nowiutkie ferrari ;)

Chris - nawzajem siebie zmotywowalismy:P

Piątek nastał :) więc oficjalnie ogłaszam koniec bitwy i zakładam wątek z wszystkimi ukończonymi pracami i z ankietą do głosowania.

Pozdro

Wrzucam spóźnione screeny hełmu, nie wiedziałem że już koniec :P Niedopicowane ale już daję sobie spokój bo nowa bitwa czeka :D

Mam prośbę jak da rade to czy można podmienić stary screen z sondy? I tak nie wygram także za dużego zamieszania nie zrobię :P (bo z tamtym to siara trochę :P)

screeny z CrazyBumpa(jak da rade to te można wstawić do sondy):

helm_nurka_02_cb.jpg

Screeny z testów shadera dla normal mapy ze specularem itd, nad którym pracuje Udytzkey. Tak to na razie wygląda, jeszcze testy także się poprawi conieco :)

helm_nurka_03_eng_test.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy