Skocz do zawartości

Fototeczka: Sadowski25 : Aktualka : 11.03.2010


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zasadniczo działa to na odwrót. Lepsze zdjęcia trafiają do publikacji a te gorsze zostawiamy gdzieś w odmętach dysków. Ale skoro tak twierdzisz to trudno. Pozostaje nam tylko wierzyć Ci na słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little blue jest super. Ideologicznie nie przemawia do mnie w żaden sposób, ale estetyka i plastyka tego tycieńkiego zdjęcia są naprawdę przyjemne.

Drugie najfajniejsze jest to :

http://img12.imageshack.us/img12/4776/dsc26574198418v2res.jpg

bardzo podoba mi się ten futrzasty bokeh (chyba dobrze użyłam tu tego słowa? :} ).

Zawsze nie lubiłam dorabiania ideologii do zdjęć czy też dawania superwysublimowanych tytułów.

Zdjęcie samo ma się umieć przedstawić odbiorcy.

Może każdemu na swój sposób, byle robiło to samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uch...

 

Wybacz ale jak zobaczylem zestaw kilkudziesieciu zdjec to zniechecilo mnie to do blizszego zwrocenia uwagi na detal.

 

Nie wiem czy to tylko ja tak mam i nie pisze tego zeby Cie pouczac, ale ze wzgledu na elementarny szacunek dla odwiedzajacych Twoj watek moglbys wybrac 5 najlepszych i je wkleic w post.

 

Przykro mi ale nie mam czasu aby ogladac 100+ zdjec z wydarzenia ktorego nam nawet nie opisales - wiec nie mam pojecia na co patrze!

 

Pozdrawiam

moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skleroza...

"Teoria Spiskowa" 6 marca 2010

Mil-sim zorganizowany przez rywalizacja.com.pl i blackwater (nie te najemnicze tylko ekipa asg) Odbył się na terenie krakowskiego poligonu wojskowego Pasternik.

Ilośc osób: coś koło ponad 300.

Milsim airsoftowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie jest swietne :-) niezle zwrociles uwage no i ostre czwarte tez fajne, a reszta troche przypadkowa.

Kreciles cos przy kolorach?

 

Jakim obiektywem fotografujesz ?

 

W sumie jakbym uczestniczyl w czyms takim to bym wolal oddac aparat koledze i wziasc do lapy cos co strzela doslownie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awatar został usunięty, na prośbę dziadka3D

 

Sadowski zastanów się na przyszłość nad tym co wrzucasz jako awatar. Tego typu, rzeczy zasługują co najmniej na warning albo nawet na kilkudniowy ban. Póki co usunąłem tylko awatara i nie wlepiłem ani ostrzeżenia ani niczego innego.

 

Dziadek3D zastosowałem się do Twojego raport bad post. Poruszanie tego tematu publicznie nie było konieczne. Chyba, że chcesz wyraźnie podkreślić swoją inicjatywę.

 

Tak czy inaczej, proszę o zakończenie OT w tym wątku.

--

 

Edit2 (adek):

Usunięte zostały posty niezwiązane z tematem. Nie widzę sensu pozostawienia ich. Avatar został usunięty. Jeśli ktoś ma jakieś zgłoszenia nieregulaminowe - proszę korzystać z raportów. Raporty wysyłane są do wszystkich moderatorów.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. niby jest w tym jakaś tajemnica... ale mocno naciągana intelektualnie... czuje się trochę jakbym był wpuszcany ... ale może się myle... Don McCullin to ja nie jestem....:)). Natomioast w zdjeciu nr 2 popierowy ślimak za bardzo się klei do krawędzi... reszta ok.

Powodzenia w poszukiwaniach....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. niby jest w tym jakaś tajemnica... ale mocno naciągana intelektualnie... czuje się trochę jakbym był wpuszcany ... ale może się myle... Don McCullin to ja nie jestem....:)). Natomioast w zdjeciu nr 2 popierowy ślimak za bardzo się klei do krawędzi... reszta ok.

Powodzenia w poszukiwaniach....!!!!

To nie ślimak, to ludzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3 robi ludzi.... ja bez ludzi ale na zewnątrz....Ty nie wychodzisz z domu ostatnio z aparatem.... Świerszcz, konewki i parasolki..... bardzo mocne specjalizacje.....:)).

Trochę tan niebieski dla mnie za czerwony....:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwal się, tylko byś jakieś nowe zdjęcia pokazał :P

 

...:::EDIT:::...

Żeby nie było - poprzednia seria przyjemna, 2 mi się podoba - niby takie nic, a fajna kompozycja, 3 bym kontrast zwiększył, żeby tło przyciemnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze leci na lewo, drugie na prawo, trzecie całkiem niezłe, ale za ciemne, a czwarte jakoś bez pomysłu, ogromna plama nieba z lewej ciąży kompozycji.

 

...:::EDIT:::...

A to z indeksem tragedia - czarne i białe plamy... słyszałeś kiedyś o alarmach przepaleń i niedoświetleń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co jest celowo ? Że nie trzymasz pionu - jak chcesz operować skosami to mają być zdecydowane, a nie takie ni w kij, ni w oko, bo to wygląda jak błąd po prostu.

 

A może, że kadrujesz na centrum i nie myślisz jak resztę zdjęcia poza głównym motywem zakomponować ?

 

Czy może to, że masz przekontrastowane zdjęcie z czarno-białymi plamami ? Bo wczoraj akurat na ten temat gadaliśmy i konkluzja była taka, że w przesadzonym kontraście ukrywa się braki techniki.

 

Aaaa.... i niedoświetlone zdjęcie to jest definitywnie brak techniki - zdjęcie może być ciemne, może być low-key, ale twoje jest po prostu niedoświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności