Skocz do zawartości

ChC.1: Generał-Mag by Mruk


Mruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze mówiąc to mam wrazenie ze jezeli chodzi o dizajn tego skafandra czerwonego.. to wolałem zdecydowanie tamten ;). Moze do temtego po prostu dozucic czerwone elementy..mogłoby być ciekawe.

 

No i postawa, cos sie zmienilo w tym jak stoi [mowie tu o tym czerwonym] i wyglada tak nieprzekonujaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed Underground?...

 

w nowym nie czuć, że to MEJDŻ, raczej space marine pozbawiony hełmu. fajniejsze ma buty, fajniejsze wykończenie na udach, ale całość nasuwa na myśl wiejski tuning - te blaszki i neon pod żebrami, świeży czerwony lakier. może by farbę zdrapać miejscami? dodać jeszcze jakiś odcień, czarne elementy? jedną rękę bardziej bym mu "uwolnił" z pancerza, o ile w jego świecie gesty mają przy magii jakieś znaczenie :)

 

dobrze idzie, dajesz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

stHEAD, selfu, ortheza, żółty, Radek93, Levus - Dzięki wielkie za komentarze. Zgadzam się, chociaż nie podobał mi się wygląd zbroi tego na pierwszym obrazku. Drugi to w zasadzie testowanie nowych pędzli.

muody - nie znam się na wiejskim tuningu więc się nie wypowiem. a co do wyglądu to miał być taki marine, tylko że z wyższą rangą, ale zgadzam się z tym że ten czerwony mało udany. pomysł z obdrapaną farbą bardzo fajny. na pewno skorzystam. dzięki wielkie

noiprox - to postawne osoby nie mogą robić pajacyków???

 

Kolejne podejście. Na razie tylko ołówek:

 

g3sr9.jpg

 

i kolejna faza:

 

g3bql0.jpg

Edytowane przez Mruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wyraźnie bardziej pasuje mi do generała, tylko pancerz na udach powinien umożliwiać kontynuację sylwetki, skoro siedzi w nim człowiek. Na razie wąsko się łączy, a generał chyba nie ma anoreksji. Całość wygląda na inspirację z "Żołnierzy Kosmosu" ;). Wyszło bardzo fajnie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyglada... tylko ktora reka jest mechaniczna? i czy mozesz go rozrysowac jak on tam w srodku siedzi? sry ze sie czepiam ale jakos na razie nie moge sobie zobrazowac jak on tam w srodku wyglada...

juz mowie o co mi chodzi, wydaje sie ze jak postawisz go przodem to odleglosc miedzy udami w kroczu bedzie wieksza nic szerokosc glowy i to znacznie, zdajesz sobie sprawe jak mu naciagnales jaja :eek: wiec jezeli to nie ma byc taki rodzaj nowoczesnego madejowego loza wspomaganego to zmien mu gacie :D. No chyba ze ma wiecej sztucznych rzeczy niz tylko reka.

 

pzdr. i sry ze sie czepiam ale tak to na razie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PendraK - Udo poprawione. Rzeczywiście gorylowato wyszedł - tak jak w "Żołnierzach"

selfu - dzięki!

Gastar - jego lewa ręka jest mechaniczna - nie wiem czy to widać ale chciałem żeby była większa od zwykłej. co do jego "gaci" to poprawiłem. Mam nadzieję że teraz lepiej wygląda.

ortheza - ten pancerz miał być takim chodzącym czołgiem, więc chyba dobrze wyszło.

 

Dzięki za komentarze. Wrzucam kolejny krok. Teraz zostało tylko dodawać szczegóły.

 

g3cgw5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze. Niestety trochę mnie ostatnio przywaliła praca i projekt na uczelnię więc nie będę w stanie skończyć konceptu na czas. Jak tylko znajdę wolną chwilę to dokończę rysunek już poza konkursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności