Jump to content
Sign in to follow this  
OmeN2501

Silver Award: Rain

Recommended Posts

Hej !

Postaci komentować nie będę, bo wyszła bardzo ładnie, szczególnie twarzyczka super. Ale to co najbardziej zwróciło moją uwagę to granat, który dziewczyna trzyma w ręku - dlaczego ? Bo bardzo estetycznie podpiąłeś go pod to środowisko. Tyle mojej filozofii :]. Pełen podziw.

Pozdrawiam

Mimo, że nie lubię fotorealizmu to ta pracka jest bombowa. Bardzo podobają mi się dłonie, trochę mniej twarz. Wszystko siedzi jak należy, sensownie nie ma się do czego przyczepić (no ok, rękawy mogły być naturalniej pofałdowane ... ;) ).

I na początku nie mogłem skumać co to za czerwone smugi ale to już mój problem chyba.

Zajebista praca, gratuluję!

Aż mi sie jej szkoda zrobiło...:) Zwłaszcza że taka ładna.

Masz kolejnego fana w mojej osobie:)

Heh - jeszcze raz wielkie dzieki wszyskim za cieple slowa. Czasem sie tak pracka uda, temat podejdzie, (prawie) wszystko sie zgra... a czasem nie. Wiec jak nastepny obrazek bedzie kaszanka to nie bijcie :D

swierna praca, tylko lasery zauwazylem dopiero jak ktos o nich napisal, wydaje mi sie ze wartoby bylo je ciut mocniej wyeksponowac, bo sa waznym elementem tej historii

ogolnie jak zawsze pro

Praca wyróżniona w kategorii 2D.

silver-small.png

Edited by leander

Dla mnie to jest bomba!

lecz ten kaptur jest jak dla mnie troche za cienki :P

ale i dla mnie to jest bardzo ladne :P

Powiem tylko tyle, uwielbiam tą pracę. Jest przepiękna. Pierwszy raz widziałem ją na okładce książki, albo bardzo podobną i od razu zwróciła moją uwagę. Wielkie brawa dla autora.

Wspaniala praca. Zarowno pod wzgledem technicznym jak i artystycznym. Dlaczego tylko Silver?

Padało tu już tyle pochwał że nie miałbym co dodać, więc powiem co mnie drażni. Drażnią mnie te blury, szkoda że deszcz zrobiłeś blurami i że tyle ich jest w tle. Postać jest ewidentnie malarska z malarską faktórą natomiast tło, efekty switlne i atmosferyczne próbują udawać zdjęcie. Ja bym wolał żeby to było bardziej zdecydowanie malarskie lub fotorealistyczne. Mało dramatyczna jest także sama postać w kontekście tematu pracy, jest za bardzo "upozowana".

A po z tym gratuluję i tzymam kciuki za następne prace.

niesamowite to jest! Hipnotyzujace! Jak bys tylko mi wyslal wersje w 1080 p to odrazu by sie znalazla na mojej tapecie! ;)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy