Jump to content

Recommended Posts

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

peter_f: Hehe dzięki za miłe słowa, ale wiesz mistrzów to mamy kilku na forum, a ja sie uczę, ciężka praca + trochę frustracji i mase cierpliwości i może będą w przyszłości jakieś rezultatu, ale narazie praca praca praca :D

• 3 weeks later...

zazdroszczę "vector skilla" :D

naprawdę świetne operowanie tą cholerną i sztywną materią. aż się człowiek drapie w głowę i duma: "to jednak TAK się DA?! WEKTORAMI?"

co do innych prac: bardzo fajnie pod względem doboru kolorów environmenty. potrafisz barwami zbudować klimat. jednak mam czasem wrażenie, że nie zastanawiasz się zawsze nad kompozycją tych envirów, a szkoda, bo czasem kompozycja to źródło sukcesu

no nic, będę obserwować i czychać na Twoje postępy :>

telthona: nie musisz niczego zazdrościć, wekory to tylko narzędzie +cierpliwość, prawdziwa zabawa zaczyna przy paintingu ;) I masz racje kompozycja to coś z czym muszę powalczyć, ale jeśli chodzi o coś ćwiczebnego to rzadko przykładam wagę do niej.

53180191.jpg

88223201.jpg

No i tyle, wracam do enviro. :)

Edited by vrocker

Dwa ostatnie szkice bardzo fajne (szczegolnie drugi swietny!). Wydaje mi sie, ze powinienes glownie popracowac nad kolorem, bo strasznie masz "wyprane" te prace... Moze warto by bylo pocwiczyc troche martwa naturke z obserwacji, skomponowana tak, zeby byly nasycone kolorki i skupic sie wlasnie na obserwacji koloru...? Zdaje sie, ze to mogloby znacznie podniesc jakosc Twoich prac.:)

• 2 weeks later...

o cholera :D

główki przyjemne i takie bezkonfliktowe, ale te szkice do enviro... coś czuję że fajne pracki się zapowiadają :> kurdę, jak się widzi taki dopieszczony szkic, to już sie "widzi" efekt końcowy; i samemu człowiek jest w stanie wyobrazić sobie, jaki będzie efekt końcowy ;) a mózg sam podpowiada jakie kolory i jakie atmosfery z tego wyjdą... kurcze, ja już przeczuwam, jakie kolory uzyjesz.. ale nic nie powiem, żeby niczego nie sugerować, z resztą jestem w 100% pewna, że cokolwiek z nimi zrobisz, będą świetne; w końcu z kolorami to Ty problemów nie masz :D

generalnie widać że fajne pracki z tego będą :>

PS: a ja zawsze myslałam, że enviro robi sie bez szkiców xD

PS2: lordbiernac mówi o kolorach. kurde, to kwestia preferencji. ja tam lubie Twoje kolory; chodź jak to się mówi, wszystko też zależy od kalibracji monitora xD i tak każdy widzi każdą prace inaczej, z powodu niedoskonałości sprzętu XD

lordbiernac, telthona: z kwestią kolorów i palety ciągle walczę, ostatnio zauważyłem, że na różnych monitorach prace są ciemniejsze i jak to powiedział Szymon "wyprane" (słyszałem to od kilku osób, które "żyją" kolorem na codzień:) ) więc ustaliłem średnią na kilku monitorach sie przekalibrowałem hehe.

Ps. telthona: nie zawsze, ja lubie czyste szkice, przepatrz sobie tutoriale Feng Zhu odnosnie kolorowania szkiców koncepcyjnych;)

Jak już o szkicach mowa to tutaj trochę podczyszczony szkic na digartową bitwę:

dacabszkic800.jpg

• 1 month later...
Guest piofoks

dużo dobra w twojej teczce , ale wiecej jazdy jak w tych ostatnich packach,,,, jak dla mnie lepiej.... pozdr

Edited by piofoks
  • 2 months later...

Aż wstyd pokazywać zwłaszcza, że ostatnio szalejecie z poziomem prac, ale z kronikarskiego obowiązku, kilka wprawek-głupawek ;)

practicebyvrocker.jpg

enviroibyvrocker.jpg

taki szybki szkic, pod kolor który niedługo nałożę:

maskawbagnie.jpg

Wektorki robione na prośbę koleżanek. Nie moglem odmówić ;)

fobeeabyvrocker.jpg

arnesbyvrocker.jpg

I coś co pociągnę w cykl:

metroibyvrocker.jpg

to z pandami swietne!!! kadr fajny, choc mozna go bylo chyba troche jeszcze porozkminiac, bo tu najmniejsze przesuniecia robia duza roznice :) ale skoro mowisz, ze cykl to zobaczymy co dalej bedzie :) zapowiada sie szpoko...:)

Dzięki chłopaki :)

Ciągle mam parcie na enviro tylko warsztat nie ten. hehe

Coyote: dzięki za refkę, nie znałem tego przyda się na pewno do kolejnych, pandy tłukłem w ilustratorze są kilkoma przypadkowymi plamami. :)

Pandy luxius. Mi się tam zdecydowanie bardziej podobają wektory, od enviro niestety wieje nudą. Niektóre całkiem si, te z architekturą. Szkic z małpiogłowymi głazami też obiecująco się zapowiada, w ogóle szkice fajne. Malarstwo takie jakieś nieostre, zresztą sam mam z tym problem.

• 1 month later...

;) Dzięki Jonasz (toś ty z Koziego Grodu? ;) ), nie ukrywam, że więcej satysfakcji daje mi mazanie, ale jestem na początku tej drogi.

Ostatni wektor z pandami, chwilowo nie mam siły do illustratora.

metroiibyvrocker.jpg

i całość:

ibyvrocker.jpg

Pozdrawiam.

• Like 1

bardzo mi się podobają Twoje szkice i wektory! na pierwszej stronie dziewczyna w trampkach i rudych włosach super, pandy też wypas... szczególnie te drugie w serii... w speedach trochę za mało wejścia w detal i "bryłowatości" jak dla mnie ale to już sam stwierdziłeś ;) fajne rzeczy robisz pozdro ;)

• 11 months later...