Jump to content
Sign in to follow this  
Anonymous

Flash mx - Linkage properties -...

Recommended Posts

tak właśnie ucze się o biblotekach i zastanaiwma się co to znaczy Import for Runtime Sharing i eksport for runtime sharing???

w książce którą mam napisali:

mają działanie analogiczne do opicji export this symbol i import this symbol from url programu Flash.

No tak tylko nie wiem co to robiło we flashu 5.

Niestety mam taką ksążke co nie jest dla początkujących :( .

To do tzw bibliotek wspoldzielonych. Dzięki temu przy wiekszym projekcie i wielu swf\'ach korzystasz z jednej wspolnej biblioteki.

Wrzucasz do jednego fla wszystkie wspolne dla swf\'ów symbole, kasujesz je z glownego filmu a w library w opcjach \'linkage\' nadajesz kazdemu nazwy i zaznaczasz \"eksport for runtime sharing\". Exportujesz swf - To bedzie ta wspoldzielona biblioteka.

We wlasciwych filmach edytujac fla zrob \"open as library\" i wybierz te fla o ktorym pisalem poprzednio. Z niego mozesz wyciagac symbole. Beda sie pojawialy w edycji fla, ale nie zostana wyeksportowane do swf.

Ogolnie zaleca sie uzywac we wspolnej bibliotece tylko malych (w KB) obiektow, z duzymi bywaja dziwne historie, czasem nie chca sie zaladowac.

Dzięki.

Jak to jest z tym przysyłaniem haseł, czekam już ponad 24 godziny i nadal nie dostałem maila?

Użytkownik: exTolek

To tylko u mnie jest taki błąd że nie przysyła hasła czy może to wina forum??

zapomniales?

U mnie przysłal maila po sekundzie.

Nie widze w Twoim profilu (exTolek) maila, jak rozumiem masz niewidocznego dla innych. Moze w tym wypadku system na forum cos glupieje.

Ale mysle, ze to wina Twojego serwera poczty, ktory przez wadliwy odspamiacz kasuje maile z max3d.pl

zapomniałem.

Miałe ustawione na automatyczne logowanie i zapomniałem hasła.

To nie była wina antyspamu bo go wyłączyłem.