Jump to content
altarian

Lightwave-porady,opinie,lużne gatki:) itp.

Recommended Posts

Panowie, czy istnieje opcja ktora grupe punktow rozdzieli na poszczegolne warstwy. Tzn jeden vertex na jednej warstwie w kolejnosci takiej jak zaznaczenie. Albo mi sie marzy albo takie narzedzie gdzies widzialem?

Witam, zna ktoś może program/aplikacje która potrafiła by wyświetlić obiekty zrobione w LW na iOS?

He he :] mój błąd. Chodzi o iPhona lub iPada. Znalazłem pare programów które pozwalają wyświetlać/obracać i przybliżać pliki *.obj. Może komuś się to przyda (demonstracja efektów swojej pracy na tablecie - po wcześniejszym eksporcie do obj

- - - Updated - - -

Z tego wszystkiego nie podalem nazw programów. To co znalazłem to viewshape i meshlab. Pozdrawiam

He he :] mój błąd. Chodzi o iPhona lub iPada. Znalazłem pare programów które pozwalają wyświetlać/obracać i przybliżać pliki *.obj. Może komuś się to przyda (demonstracja efektów swojej pracy na tablecie - po wcześniejszym eksporcie do obj

- - - Updated - - -

Z tego wszystkiego nie podalem nazw programów. To co znalazłem to viewshape i meshlab. Pozdrawiam

Najlepiej uruchomic serwer VNC na PC/Mac`u, gdzie jest uruchomiony lightwave. Na ipadzie/iphonie odpalamy VNC client i mamy bezposredni dostep do lightwave`a.

ostatnio nie mogę odpalić plików help, a mam zagwostkę tyczącą dwóch paneli motion i render.

panel motion:

Jaka jest różnica pomiędzy opcją target item, a pole item.

Target item too-wiem, a pole item??? kiedy się wykorzystuje tą opcje.

[ATTACH=CONFIG]87907[/ATTACH]

render panel:

Od 9 (chyba 9) pojawił się klawisz w panelu render ContinueEnter. Zawsze z przyzwyczajenia po zakończeniu rederowania klikam AbortEsc. Co sie dzieje gdy zrobię Enter?

[ATTACH=CONFIG]87906[/ATTACH]

Kiedys to sprawdzałem ale niestety brak zaawansownia przeszkodził w postrzeganiu różnic.

A do czegoś to jest.

Prośba o info

Dzięki

dzięki Altarian!. Tak wiem, odzywam się tu jedynie w skrajnej ostatecznosci. Kiedy za nic nie mogę pojąć tematu.

Lub wyskoczy coś... tam :)

dzięki!

kurcze b. fajnie to wygląda i widać, że idzie w dobrym kierunku. mam tylko nadzieję, że NT znów nie zmieni polityki i dalej LW będzie rozwijany przez obecny team - zbieram mamonę i kupuję

zaanimowane fajnie już to kiedyś widziałem, choć dłużej ciężko to oglądać - strasznie muza infantylna jak dla mnie podkreślam :), generalnie koleś wymiata w LW

właśnie wpadłem na filmik z całkiem fajnymi pluginami jak będziecie tacy dobrzy to możecie mi je kupić pod choinkę :p

tutaj filmik co one robią

oraz strona domowa http://www.3rdpowers.com/

pozdrawiam

macie jakieś wieści o Kray i kiedy jest spodziewana 3?????

Edited by agatfx