Jump to content
Badyl

Postac3d: mechaniczne ruchadlo

Recommended Posts

Swietny robo-szczegolnie glowa. Troche kojarzy sie z Planescape. Zlosliwosc komuterow niestety nie zna granic:(

pewnie podobny... ale nic nie zaręczam, teksturki będzie miał inne, już się w miarę orientuję w unwrapie, także bedzie można poszaleć :P

a zrobisz taki sam, albo podobny?

do mnie to mowisz ? nie ja tylko lepie w gownie

Cześć,

postanowiłem zreanimować mechaniczne ruchadło :) jest robione od nowa, starego nie ma już od lat wśród żywych, nawet jpg się nie uchowały.. projekt ruchadła mam w głowie, na razie bebechy głowy, ma już system głośnomówiący, obserwująco-świecący teraz pora na mózg!

95107593.jpg

24810398.jpg

39855858.jpg

...zapowaida sie zacne ruchadlo hehe - szkoda ze nie ma starych fotek bo nie kojarze czy widzialem poprzedni model

test reflektorów, docelowo na szkle będzie inny wzorek.

ma ktoś pomysła jak zrobić efekt zapalonych świateł?

32187377.jpg

Mógłbyś się troche pochwalić jak zrobiłeś ten materiał świateł? Jak wygląda bump i wogóle.. bo jestem bardzo ciekawy :) chyba że to jest chronione jakimś patentem :D

Mógłbyś się troche pochwalić jak zrobiłeś ten materiał świateł? Jak wygląda bump i wogóle.. bo jestem bardzo ciekawy :) chyba że to jest chronione jakimś patentem :D

jakie tam patenty ;] tu jest fajny tut o lefrektorach: http://www.3dcar-gallery.com/tutorial/less02.htm

mój lampiak w zasadzie jest taki sam, bumpy, soczewki, chromy, sromy, ale zrobilem jeszcze taką uproszczoną żarówkę:

no to git.

jutro obmyślę układ robiący za mózk robota, ale będzie to coś w stylu wnętrza starego radia lampowego.

95309700.jpg

93888932.jpg

Edited by Badyl

A będzie się ruch... to znaczy ruszać..?

Przelej koncept z głowy na papier, zeskanuj i poka.. :)

pozdrawiam.

Hehe super to, ja też krytyki nie mam bo nie wiem czy sam bym umiał już takie coś zrobić :D Dla mnie bomba :D

A będzie się ruch... to znaczy ruszać..?

Przelej koncept z głowy na papier, zeskanuj i poka.. :)

pozdrawiam.

ruchnąć się nie ruchnie, nie ta liga :)

szybki koncept. Jestem pewien, że pierwotne ruchadło miało gdzieś rurę wydechową, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie... Poza tym był jeszcze magnetofon szpulowy na plecach, ale z niego to zrezygnuję :D Ogólnie ma to być robot bardzo prymitywny i bezsensownie potencjalnie awaryjny, np ramię bedzie unoszone skomplikowanym systemem cięgieł, kolana zginane były pamiętam napędem zębatkowym itd. Kluczowym elementem jest pas transmisyjny z przodu, z punktami przyczepu na klacie i... no właśnie to jest mechaniczne ruchadło :D hehe

koncept.jpg

Może lepiej nie zabudowywuj jego głowy tą monitoro-podobną osłoną, bo szkoda Twojej roboty z tymi wnętrznościami :)

Poza tym, ma śliczne piwno-zielone oczy ;P