Skocz do zawartości

pojazd3d: Steyr 1500 A - Kommandeurwagen


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Falcon- z reflektorkiem mnie złapałes, błąd, przekreciłem mapowanie widocznie, mea culpa.. co to odprysków farby.. to nie sa pixelowate tylko to celowy zabieg.. miało wygladac jak obicia.. choc moze faktycznie niektóre sa zbyt kwadratowe. Ta dziura o której piszesz to biała farba.. namalowany znak jednostki na błotniku, patrz poniżej. W koncowej scenie wszystkie uchybienia bedą poprawione, równiez te o których nie wiecie :D.

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namalowany znak jednostki na błotniku, patrz poniżej.

 

Eeeee... Jaki znak jednostki? Chyba chodziło o ciśnienie? Strasznie wysokie. Zwykle w takich samochodzikach było 2,5-3,0 chyba.

 

Ciężki dzień - nie ogarniam już :)

Edytowane przez Hynol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Kliment. To jedyna rzecz która mi się rzuciła w oczy. Możliwe że tak ma być bo wiadome że w rzeczywistości może być coś co na renderach będzie "dziwnie" wyglądać...Otóż materiał tego dachu wydaje się być dziwny (ten kolor, dlaczego nie dałeś tego przypominającego skórę (?)) i to co mnie zaciekawiło jest taki idealnie nałożony. Tu troszkę widać o co mi chodzi:

http://recursos.hisinsa.com/graficos/tamiya/35235.jpg

http://panzerdav.free.fr/IMGP1740.JPG

Tam z tyłu na pierwszym widać jak materiał jest troszkę ponaciągany na boki w miejscach gdzie był zszywany. Drugi obrazek pokazałem żeby wiadome było o jakie fałdy mi chodzi no ale tam materiał już jest bardziej luźni to wiadome..Pierwsze to niby rysunek ale jak tak nie powinno być to już się nie czepiam bo reszta mi się podoba :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności