Jump to content
adek

Bitwa #14, Uwagi/pytania/propozycje

Recommended Posts

niebawem 14.00.. a, no może 2.00..

moim zdaniem Bitwę wygrał już Adek... powinien dostać medal... za cierpliwość... i pracowitość... ale to przecież oczywiste.

i dyplom za najciekawszego "Home Page'a"

pozdrawiam.

Spokojnie. Wyniki będą na czas!

No i są już!

Edited by Adek

Witam.

Ja już tę bitwę traktuję jak przeszłość (oczywiście uważam że moja praca zasługiwała na więcej:) ). Mam pytanie gdzie można składać propozycję tematów na następną bitwę i kiedy planujecie, że się odbędzie.

Dzięki i pozdrawiam.

P.S. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim co dobrneli do końca.

Edited by Anomal

hehehehehe, hmmm deja vu?

gdzies chyba juz czytalem ze jury jest dosc, hehehehe nazwijmy to EKSCENTRYCZNE.

gratki 4all

...i z lekka kolokwialne w ocenach. Niektóre wypowiedzi trochę jak 'na odczep się, nie mam czasu'. A szkoda.

Gratuluję zwycięzcom!;)

Pozdr

Nie jest to wykluczone. Tym bardziej, że ze względu na łatwość zamieczczania filmów/postępów z prac (youtube, vimeo...itp) łatwiej to zorganizować.

Pomyślimy:)

To może niech właśnie będzie odnoga/możliwość wyboru still lub animacja tak jak ttaaddeekk napisał - tak, żeby mogli się zabawić również ci, którzy nie dysponują wystarczającą ilością czasu na wykonanie animacji.

fajkanie jakby sie dalo odblokowac wyswietlanie vimeo i tubki w dziale z aniamcja. wiekszosc patentow moze tez ukrasc z cgtalku, maja pare dobrych rozwiazan, jak np dluzszy termin

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy