Jump to content

Recommended Posts

extra klimacik w tym ostatnim, bardzo malarskie co chyba najbardziej lubie w Twoich pracach!

Troche zle zostałem zrozumiany, nie chciałem na nikogo naskakiwać jasne ze masz juz zbudowaną markę i pracy w usa co nie miara :].

Ogolnie to też się inspiruje bardzo tym nazgulem i postanowiłem, ze sobie jak bede miał chwile to też se pykne jakis koncept nazgula do portfolio ;)

pozdr.

hmmm ale najciekawszy element pracy, czyli plecy i ramiona są podrasowaną fotką tak? świetnie za to uzyskałes efekt krzaczorów, swietnie to z daleka wyglada, delicious!;]

Świetna praca, jak dotąd moja ulubiona, prosta, piękna, bardzo malarska, a jednocześnie bardzo realistyczna. Bardzo Cię proszę zapodaj refke/i chciałbym obadać jak podejmowałeś decyzje w, co do niektórych "plam", a refki których użyłeś bardzo by mi w tym pomogły :)

Refki z poprzedniej pracy bardzo mi pomogły, ale tam (w twojej pracy) były duże kontrasty miedzy światłem, a cieniem, tutaj jest wręcz odwrotnie, a właśnie z takim oświetleniem mam problem.

Na stronie masz literówkę. "Resmue" zamiast resume ;) O pracach nie ma co pisać, jedynie mogę przyłączyć się mogę do głosów wołających o jakieś nagranko ;)

Nagranko pewnie jest zbyt kłopotliwe, ale od czego jest livestream :p potem i tak można obczaić jako wideło online.

Poza kolorowo-swietlnym wypasem odnosze wrazenie, ze cos tego smoka na sile wtloczylo w ta zdecydowanie przymala jak na niego grote ;)

nie ma to jak goła baba na skale!

też dołączam sie do prośby Ice'a. Aż ciekawość mnie zżera :>

Podoba mi się sposób malowania. Niby jest fota pod spodem ale wszystko gra i nie przeszkadza. Robi się nowa jakość. Z chęcią też to poćwiczę bo efekty są olśniewające.

Howh!

Dziewica dla smoka? :)

Fajny klimat. Bardzo filmowe. Jak kadr z dobrej hollywoodskiej produkcji. Mhm.

Tylko dziewicę trzeba by ubrać, bo tak to trochu wulgarne kino się robi. Wiadomo, że PG13 się bardziej opłaca.

Ja też chcę prace ołówkiem robione...

Pozdro

Frazetta tez malowal stwory i nagie dziewice i jemu ani PEGI ani ESRB latalo kolo no... sami wiecie czego ;)

Wybaczta' za offtop

ostatnio spojrzalem na blog kolegi z pracy, robh ruppel, i postanowilem sprobowac podonych cwiczen ktore on sam robi.

Tak wiec, selection+rectangle/line+gradient i zwykly twardy okragly pendzelek do wymazywania ksztaltow.

nightlights.jpg

savanna.jpg

bardzo fajna metoda i twoje wykonanie :)

też jeździsz w plener z laptopem?