Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niby są takie zaawansowane silniki, a bez ingerencji łapy nie mogą się obejść. Chętnie bym obaczył rendery od tego.W całym filmiku czuć twoją kolorystykę i klimaty. Ten niebieski bucik, siedzi kolorystycznie. Chociaż ja bym wolał bardziej mroczny CP, tutaj jest ładniej, bezpieczniej i przyjemniej niż w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szczerze to nie powala, owszem technicznie wykonanie bardzo dobre, natomiast widzę brak świeżości, nowatorstwa, kreacji. Gdyby przejrzeć strony o tej tematyce to tego typu obrazków są setki, wiem coś o tym bo sam jestem grafikiem, ale wiem że Maciek jeszcze pokaże :)" Pozdro600, ciekawe który grafik napisał ten komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dopiero zczailem tembo - czad! naprawde swietna robota! mega szkoda, ze projekt zszedl

 

a te sterylne s-f, uber detal gdzie sie da, cycki, giwera + generic armour - moim zdaniem to jest syty krok wstecz w porownaniu do tych slonikow, czy nawet konceptow z last of us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic zdrożnego w malowaniu wycyzelowanych lasek SF podobnie jak w rysowaniu grzecznych karykatur co to maja się podobać wielu odbiorcom, taki zawód. Przy okazji( przepraszam jeśli to pytanie padało już na forum) testuję ów zestaw brushy za który wielkie dzięki i nasuwa mi się pytanie o związek jaki istnieje bezpośrednio między defaultowym rozmiarem danego pędzla, a wielkością obszaru roboczego. Kwestia dotyczy zarówno ostrości jaką możemy uzyskać jak i koloru ( zważywszy ,że kolor miesza się addytywnie i substratywnie ). Zaczyna do mnie dochodzić, że w tej materii jest coś ważnego czego jeszcze nie wiem. Jeśli mógłbyś się wypowiedzieć w tej kwestii to będę wielce zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności