Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czizas kojot kogo stać na to wszystko i jeszcze ten umbrela musi byc najki.. a nijaki taki bedzie oki

............................................................................................

cpt.o

very nice te ostatnie szkice widze ze lasso tool jest very important... w Twoim stylu :D

pierwszy ekstra ekstra! ja to zdecydowanie wole te sposrod Twoich obrazkow; te montowane z fotek jakos mnie mniej kreca ;)

mnie tez, ale przyznam szczerze ze bardzo ekonomiczna technika.

kontynuujac malowanie blokami:

patagonia.jpg

volcano.jpg

Od zawsze podziwiałem twoje prace niekoniecznie za to, że są świetne i boskie, ale że stosowałeś i stosujesz nieprzekombinowane kompozycje, które znajdowały się często w "zwykłym" świetle. Wiele artystów obiera swoje najefektowniejsze światło i przetwarza je na setki sposobów, a tobie udaje się zainteresować widza innymi cechami obrazu. Te ćwiczenia są po prostu mocne w swojej naturalności. Wracasz czasami jeszcze do ołówka?

Fajne toto. Czytałem jak to robisz w komentach na twoim blogu :) Czy w fotosklepie jest coś takiego jak automatyczny pędzel na bazie zaznaczenia? Taki dynks, że robisz zaznaczenie, wciskasz kopiuj i to co jest aktualnie w pamięci, jest twoim pędzlem, ale raczej jako image hose, niż jak pędzelek dla którego sam wybierasz kolory. Widziałbym to narzędzie w tej technice.

Musze sam się kiedyś w takie cuś pobawić.