Jump to content

Recommended Posts

• Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki ❤️  Max3d będzie miało póki co wyłączność na grafiki z tego projektu 😮 Historię dopiszę jak już wszystko skompletuję i wrzucę do galerii 🙂 Pierwsze miejsce z mapki, ZGADNIJCIE KTÓRE.

Tym razem ilustracja zrobiona w 99,99% wykonana w Blenderze- jedynie promienie ze statku dodane w postpro. Historia tego obrazka jest skomplikowana i sięga czasów sprzed tygodnia.  Zobaczyłem gdzi

@rymin Kurcze, wybacz, nie wyświetliło mi się, że ktoś skomentował 😮  A wiesz, że nawet miałem wersję w podobnej kolorystyce do Twojej? Po prostu ta wersja z mocniejszymi cieniami wpadającymi w czer

Posted Images

No niestety, niektórych rzeczy pewnie nigdy nie nauczę się malować- jak chmur czy draperii ;) Mam nadzieję, że te na finalnym obrazku są chociaż akceptowalne (starałem się!).

Dziękuję, dobranoc, koniec :) Mam nadzieję, że wam się spodoba:

media.jpg

85% obrazka jest super, jedynie to wzgorze po prawej stronnie wyglada dosc dziecinnie, "ot taka gorka z jakas niebieska linia". Sproboj to troche poszarpac, Mateusz Mazurek fajnie sobie swoje skaly powymyslal w jego ostatnich pracach, mysle , ze troche roznorodnosci w twardych obiektahc by sie tu przydalo, bo ten malun ma ogromny potencjal. trzymam kciuki!

Geografia VI klasa przekrój poprzeczny skorupy ziemskiej ;) Zmruż oczy i oceń swoją kompozycję i dobór kolorów.

zzzzzd8321plq.jpg

ps. kto jest za tym zeby Goodfake zorganizował weekly overpaint session? ;)

ta niebieska linie nie jest przekrojem tylko liną lodu znajdującą się na poziomie terenu

jest, jest oczywiście. Ale czy to dobrze wyglada? czy dobrze jest skadrowane? kompozycja siedzi?

Kilka zabiegów i byłoby o wiele lepiej.

nie przesadza, bo kompozycja mogłaby podkreślać to, że ten teren jest zamrażany i linia ułożona bardziej na korzyść autora i podkreślająca perspektywę (mniej mechaniczna przy okazji), no i oświetlenie mogło by być bardziej współgrające bo teraz trochę tak to wygląda szczególnie po prawej stronie

aha ja jestem za tymi overpaintami ;]

Dokładnie, masz okrutny cut przez cały obrazek, sam trol czy co tam leci jest strasznie mało heroiczny, ot leci sobie smigol i rozsypuje trociny, rozumiem że twierdza powinna się czuć zagrozona? hmm nie czuć tego i nie chodzi mi o to że z założenia smigol jest słabszy.

Oblukaj też jakieś referencje zamarzniętej ziemi w podobnym oświetleniu bo to co masz nie do końca sprzedaje lód ale to marginalna sprawa w obrazku.

Zupełnie nie wykorzystujesz też tych sopli wystających z ziemi żeby sobie pomóc zbudować jakąś wiarygodną perspektywe.

• Like 1

Dziękuję Wam za rady i wskazówki :) Podziałałem dzisiaj, myślę, że jest choć odrobinę lepiej. Zostawiam obrazek w takim stanie ponieważ czuję, że zaczynam go męczyć i za bardzo wydziwiać:

media.jpg

fajny ten obrazek tylko czy ta linia tego zmarznięcia musi tak przebiegać?

Nie lepiej jakby miała jakis kształt podkreślający płaszczyzne i perspektywę, zataczła np. lekki krąg elipse nawiązujacą troche do tego co sie dzieje na niebie?

Wydaje mi sie ze to by pomogło.

• 4 weeks later...

Obrazek bez mikołajów, prezentów, ale mam nadzieję, że odnajdziecie w nim klimat świąt :)

renifer_zpsee814800.jpg

Z tego miejsca życzę Wam wszystkim wesołych, radosnych i rodzinnych świąt, siły do rozwijania talentów i wszystkiego dobrego :)

Edited by RaVirr