Jump to content

Recommended Posts

• Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

(Uwaga historia życia) Szczerze mówiąc różnie. Zazwyczaj sporo czasu spędzam na układaniu sobie w głowie pomysłu na ilustrację, kadr, kompozycję itd. Później przemyślenia muszę dostosować do swojego

Ale już blisko! Początek szczerbatka 😮

TAK SIĘ ŻYJE NA TEJ WSI    

Posted Images

Cześć RaVirr to znowu ja :P

Pewnie się zmęczyłeś i nie miałeś czasu spojrzeć na całość pracy świeżym okiem .

Popatrz ile zyskałem przestrzeni, podbijając tylko perspektywę powietrzną i światło.

Nie uważam się za lepszego ale mam nadzieje że udało się pomóc.

hSXgFVC.jpg

• 8 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Świetny progress, bardzo mi się podobają wszystkie przestrzenie, ładnie skomponowane i super światło. Tylko te cyber robaczki wydają mi się za mało aerodynamiczne jak na latające stworzonka, wystarczyłoby je trochę wysmuklić.

Dzięki! Muszki były na bieżąco konsultowane i to był jakiś rodzaj konsensu (co nie zmienia faktu, że fakt- są mało aerodynamiczne :D)

Edited by RaVirr

RPG Vurt ładnie pozwoliła Ci rozwinąć skrzydła :)

Z piątego obrazka napisy wyglądają nieco "sztucznie", razi trochę w oczy że są ot tak, wkejone.

A ostatni krajobraz/ulica z poprzedniego posta wymiata

• 4 years later...
Posted (edited)

Postanowiłem zrobić remake pierwszego obrazka z tej teczki 🙂 12 lat minęło...
63694864_Jungletemplerework2.png.24988decebef0c55bdd9b1f86ff82328.png

Żebyście nie musieli skakać do pierwszej strony, oryginał:
rework.jpg.8ae2e1a9fda6228c6d5f9a6e5e5073a2.jpg

Edited by RaVirr
  • Like 4

Jeśli kogoś interesuje- skleciłem szybkie wideo z workflowem, obowiązkowo z clickbaitową miniaturką 🙂

• Like 5
  • Haha 1

Dla mnie sztoszik 😉

Gdybym miał coś zmienić to dodałbym jakieś większe pnącza albo korzenie oblepiające budynek i zróżnicował mu materiały lekko. Może jakieś złote elementy czy coś ale to tylko moja opinia ;d 

• Like 1
Posted (edited)

@wujek_kane Za pierwszym razem, z normalną muzyczką filmik spadł z rowerka i musiałem dodać proponowaną przez YT 😞 W kolejnych filmikach dodam swój komentarz z jakąś ambientową melodią w tle 😮
Co do ilości czasu- łącznie jakieś 6 godzin. Podzieliłbym to na 4h w blenderze i 2h w Kricie. To bardzo prosty model więc nie było za dużo dziobania. 
@Arte17, Przy kolejnej ilustracji będę wrzucał etapy, zapomniałem, że w sumie od tego jest teczka 😄 Masz rację w tym co piszesz, nawet miałem pomysł na więcej pnącz, zawahałem się i w rezultacie jest jak jest.. ale złote, przybrudzone elementy mogłyby dodać sporo uroku.
Dzięki Panowie! 

Edited by RaVirr
  • Like 2

DOBRA MAM PLAN.
Od zawsze chodziła za mną scena marynistyczna z potworem morskim, więc postanowiłem zrobić scenę marynistyczną z potworem morskim. Koledzy przypomnieli mi od czego jest teczka więc wrzucam zarys kompozycji.
Do zrobienia pozostało:
- wszystko

potfur.png

• Like 2