Jump to content

Recommended Posts

Pierwsze zderzenie ze skanowaniem 3d, czuję dobrze 😮 
Cały murek-skan
Roślinność- grasswald,
Kamyk pod roślinnością- model
Tło- HDRI gównianej jakości przykryte fancy rozmyciem xD

untitleddenmaly.png

• Like 5
  • Thanks 1
  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

(Uwaga historia życia) Szczerze mówiąc różnie. Zazwyczaj sporo czasu spędzam na układaniu sobie w głowie pomysłu na ilustrację, kadr, kompozycję itd. Później przemyślenia muszę dostosować do swojego

Cześć! Wrzucam kilka ostatnich obrazków na odświeżenie teczki 🙂

TAK SIĘ ŻYJE NA TEJ WSI    

Posted Images

Kurła... nieźle, nawet bym powiedział, że rozje.. system 😉 W czym rendziłeś?

dobra, zorientowałem się, że w Blenderze 🙂

Edited by michalo
  • Like 1

Dobra, to już chyba 4 podejście do tego tematu konkursowego. Swoją drogą- postanowiłem przeczytać raz jeszcze regulamin i okazało się, że właściwie trzeba mieć nie tyle pomysł na rysunek, a na grę :O 

ilustracja.png

• Like 6
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

To jeszcze dość szybka ilustracja sci-fi na koniec weekendu 😞 

Łąka scifi.png

Edited by RaVirr
przepraszam, napisałem "fantasy" zamiast "sci-fi", przepraszam
  • Like 5

Dzięki :) Następny postaram się zrobić mimo wszystko bardziej przemyślany i bardziej wymuskany,. szkoda, że dzień ma tak mało godzin :O

Swoją drogą, nie chce zakładać osobnego wątku, a może ktoś akurat będzie w stanie coś doradzić. Czy ktoś z Was używa Davinci resolve w wersji studio? Zastanawiałem się nad zakupem, chodzi mi głównie o funkcje odszumiania video.,,ale pojawia się problem. Obecnie mam wersję darmową (a jakże), chciałem przetestować tę opcję (czyli video ze znakiem wodnym) i przy exporcie do przeróżnych formatów robi się potworny lub bardzo mocny color banding. Z różnych miejsc dowiedziałem się, że można tego uniknąć po...PONOWNYM DODANIU SZUMU W PROGRAMIE. Miał ktoś podobną przypadłość i sobie z nią jakoś poradził?
Dla jasności- chodzi mi o filmiki z aparatu :O

TAK SIĘ ŻYJE NA TEJ WSI

Przypadki w czerwonym dworze.png

Edited by RaVirr
przepraszam, na drugim monitorze zauważyłem, że cienie są zbyt niebieskie, przepraszam
  • Like 6

Jeszcze szybkie pytanie- czy obrazek nie jest na Wasz gust za ciemny? U mnie w domu wszystko wygląda w porządku, w pracy jest na tyle ciemno, że ledwo widać szczegóły :O

Ogz, dzięki! Dostałem feedback na jednej facebukowej grupie blenderowej, że ciemno i zbyt kontrastowo.. Nie chciałem oczywiście unosić się honorem i krzyczeć "CZAS KUPIĆ NOWY MONITOR HEHEHEHE" bo rzeczywiście- w mojej urzędniczej pracy posługujemy się takimi starymi, 15 letnimi monitorami i to, co u mnie w domu jest ciemną szarością, tam jest czarną dziurą. Następnym razem mimo wszystko będę musiał to jakoś wyśrodkować 😮 

Podoba mi się pomysł kontrastu między wsią i takim kosmicznym wytworem. Super wrażenie.

Mi się tylko gryzie dach po lewej ,bo jest taki równiutki ,a mocno mi ściąga wzrok jakoś  , wydaje mi się że fajnie by było jakby się tak pojawiło trochę śladów czasu ,typu mech ,wystające źdźbło .To wydaje mi się są takie detale ,ale które dają characteru pracy  i ją urealniają.

a poza tym piękne światło i kolory w ilustracji creators :))) majstersztyk

• Like 1