Jump to content

Recommended Posts

Dziękuję Wam ❤️ 
A tutaj jeszcze dzisiejsza panorama w ramach prostego testu na widok metropolii skąpanej w mgle i słońcu 😮 

SCIFI EGIPT.png

• Like 5
  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki ❤️  Max3d będzie miało póki co wyłączność na grafiki z tego projektu 😮 Historię dopiszę jak już wszystko skompletuję i wrzucę do galerii 🙂 Pierwsze miejsce z mapki, ZGADNIJCIE KTÓRE.

Tym razem ilustracja zrobiona w 99,99% wykonana w Blenderze- jedynie promienie ze statku dodane w postpro. Historia tego obrazka jest skomplikowana i sięga czasów sprzed tygodnia.  Zobaczyłem gdzi

Dzień dobry witam po przerwie 🙂 Trochę mnie nie było, ale nie bez przyczyny. Muszę się pochwalić, że dzięki mojemu projektowi dostałem zlecenia 🙂  W międzyczasie nasmarowałem całą postać (pierwsza

Posted Images

@RaVirr Twój projekt zaczyna nabierać kształtu. Fajnie to wygląda, masz dobre pomysły - uwaga skupia się na tych obrazach dłużej niż zwykle - można wczuć się w klimat. Operujesz na kilku planach co też nadaje przestrzeni dodatkowej do opowiadania sobie historii, która się za tym kryje. Super robota.

Łatwo się mówi, ale te niektóre sceny, aż się proszą o jakiś ruch kamery i animację. Może się skusisz na jakieś intro do tej mapy 🙂Przychodzi mi na myśl coś w tym stylu Tayfuna Kalafata.  Jak nie 3D to może grease pencilem dałoby się zrobić takie 2,5D 🙂

Edited by alex3d
  • Like 4

@alex3d dziękuję ❤️ Oj, bardzo chętnie coś takiego bym zrobił, swego czasu mocno mnie jarało robienie takich epickich shotów, ale jakoś nie znalazłem ścieżki by w tym kierunku podziałać. Obracałem się wtedy w after effects, ale nie udało mi się tam zrobić nic dłuższego niż pół sekundy- albo wywalałem się na warstwach albo komputer się wywalał przy podglądzie..a często po renderingu okazywało się, że jedno z drugim się nie zgrywa. Pewnie weekendowo do tego wrócę 😄

@blazejbobek ZAPRASZAM CZĘŚCIEJ! 😄 Dziękuję za miłe słowa, staram się jak mogę- jeszcze trochę brakuje, ale mam nadzieję, że za jakiś rok spojrzę w monitor (garbiąc się srodze) i wypowiem te słowa " NO, JEST ZAJEBIŚCIE".

• Like 1