Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki ❤️  Max3d będzie miało póki co wyłączność na grafiki z tego projektu 😮 Historię dopiszę jak już wszystko skompletuję i wrzucę do galerii 🙂 Pierwsze miejsce z mapki, ZGADNIJCIE KTÓRE.

Tym razem ilustracja zrobiona w 99,99% wykonana w Blenderze- jedynie promienie ze statku dodane w postpro. Historia tego obrazka jest skomplikowana i sięga czasów sprzed tygodnia.  Zobaczyłem gdzi

@rymin Kurcze, wybacz, nie wyświetliło mi się, że ktoś skomentował 😮  A wiesz, że nawet miałem wersję w podobnej kolorystyce do Twojej? Po prostu ta wersja z mocniejszymi cieniami wpadającymi w czer

Posted Images

Nowe coś.. Przegiąłem w pewnym momencie i zrobiło się z deka nieczytelnie.. Wrzucam bo się troszku napracowałem przy tym (co nie zmienia faktu, że wyszło jak wyszło :P):

ahjokoniec.jpg

Najpierw były malowane normalnym okrąglakiem, a później rzuciłem nań warstwę z teksturą z włączonym kanałem overlay. Zawsze tak robię i efekt raczej mnie zadowala:)

• 1 month later...

Bardzo fajna faktura skałek, pierwszy plan robi świetne wrażenie, jednak przydało by się to trochę zróżnicować, szczególnie chyba kolorem, dodac gdzie niegdzie trochę mchu trawy krzaczorów, kożeni itp. na drugim planie powrzucałbym jakies pnącza, to tak wygląda na miniatórce ale w powiększeniu w sumie nie wiadomo co tam jest. Myslę żę pomogła by jeszcze jedna warstwa rożnicująca kolory planów, np.na overlayu czy hard light. Ogólnie przyjemne wrażenie.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzięki, ja już myślałem, że ta bez tekstur jest strasznie słaba i dlatego nikt nie skomentował;)

Hmm..wrzucę obie pirackie prace póki co do wsp a później się konkretnie zastanowię którą do sondy dać;)

• 2 weeks later...

Taki nowy obrazek, miało być szybko wyszło mniej szybko.

aaa111.jpg

I pytanie, jak dobrze kolorować? Bo na nowej warstwie z ustawionym kanałem color nie za ciekawie wychodzi :/

Zgadzam się z telthoną - ferie najlepsze, w pozostałych pracach masz odrobinę za miękką formę, brakuje kontrastu w kształtach. Możesz poeksperymentować z brushami, czasami trójkątne/kwadratowe dają fajny wyraz.

Co na to powiecie? Mam zamiar to skończyć i rzucić na DACAB "Plaga"

yo222.jpg

Co poprawiać co wyrzucić? Właściwie dużo już zrobiłem ale ciągle mi coś nie pasuje..może ta sielankowa zieleń na dole?:P Sam nie wiem;p

no fat - za sympatycznie to nie wygląda :) niezły misiek, chociaż mi się bardziej kojarzy z jakimś obcym niż "siewcą plag wszelakich" - ale pracka bardzo fajna, fakt, że jak wyeliminujesz czerń i popracuejsz troszkę nad tłem jeszcze to będzie bardzo spoko Plaguebearer ;)

Trochę się wytłumaczę:D Pracuję na laptopie i za bardzo nie widzę kiedy przesadzam z czernią...Stąd jej nadmiar;p Teraz poprawiłem nieco i praca u mnie jest wyblakła..Ciekaw jestem jak u was wygląda:P (i pytam co dalej.. :) ) :

yo1.jpg