Jump to content
stalek

[Grafik2d] [Grafik3d] future:null

Recommended Posts

W sumie to co widać na screenach źle nie wygląda jak na pre-pre-pre alphę alphy

alpha = teoretycznie gotowa gra (teoretycznie rozwijac nie bede - rozni wydawcy, rozne wymagania)

nie ma czegos takiego jak pre-pre-pre-pre alphy.

To co widac na screenach wg mnie to prototypy ktore w 99.9% ulegna jeszcze zmianie.

Sam pomysl na gre dla mnie bardzo fajny. Tylko nie wrzucaj miliarda grafikow do projektu. Prototypy/techdema mozna zrobic na grafice darmowej - do tego trza 'tylko' checi i jednego grafika 'technicznego' ktory ten temat ogarnie.

Albo robic gre dla robienia, albo robic gre ktora chce sie wydac ;> To pewnie dojdzie do Was z czasem.

Wiem, ze trudno jest zrobic jakis prototyp ktory w pewnym zakresie posiada featuresy z DD ktorym reklamujesz swoj projekt, ale to najpopularniejszy i najbardziej prawdopodobny motyw ktorym mozesz zdobyc kontrakt z wydawca.

Fakt, że jak najbardziej nie bierz sobie ich do serca bo i tak przeważnie skałdają się z 3 gram własnej mądrości życiowej popartej co najmniej 50 letnim doświadczeniem w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia, gramem złośliwości/przytyku i gramem konstruktywnej krytyki, którą właśnie trzeba umiejętnie wyławiać z całej reszty.

Heh to nie kumam to jesli ktos nie zachwala projektu i podejscia to narzeka tak sobie dla zasady? Jesli zaklada sie temat na forum to trzeba liczyc sie z opiniami roznych ludzi i przestac patrzyc na sprawe tak: o ten chwali a to wie co gada o ten narzeka to pewnie z zazdrosci bo tak naprawde o tym pojecia nie ma. Jak chcecie lizania dupy to wejdzie sobie na fotke.pl czy inny portal wzajemnej adoracji. Tak ludzi co ma pomysl i nic po za tym jest wiele wiec nie ma co sie dziwic ze nikt tutaj nie podchodzi do tego z entuzjazmem. Na mnie wieksze wrazenie robi prosty platformer lub gra logiczna gdzie sami tworcy oprocz gadania moga sie czyms stworzonym pochwalic. Zeby zadac cos od innych samemu trzeba cos zrobic. Najpierw zrobcie tech demko tak jak intoxicate powiedzial grafe mozna wziasc darmowa ale ogolnie zrobic i pokazac cos co dziala. Gdy tym sie zacheci ludzi to znajdziesz sobie grafikow i innych do pomocy i bedzie robic sie juz tak "na powazniej". A teraz to nie roznisz sie od innych zapalencow ktorzy maja tytul jakiegos dziwnego screena i checi. Nie mam zamiaru w tym temacie sie wymadrzac tylko wytlumaczyc ze jezeli naprawde chcesz cos stworzyc to musisz to niezle przemyslec i zmienic podejscie bo gier od tak sie nie robi.

@Kolos pisząc pre-pre, ble, alphę, posłużyłem się taką metaforą składniową, chodziło mi o to, że projekcik dopiero zaczyna egzystencję - nawet ja wiem co to alpha ;p

@temporal a gdzie ja napisałem, że jak ktoś nie zachwala to nie jest fajny/nie zna się na rzeczy/nie jest obiektywny, etc. i pisze tylko po to, żeby pisać/malkontencić/zniechęcać, etc.? Chodzi mi tylko o obrazowe przekazania zawartości merytorycznej postów sporej części userów. Fakt, jest tu naprawdę sporo ludzi, dla których mam szacun [dla ciebie kolos też ;P], ale duży odsetek wypowiedzi po wnikliwej analizie nie wprowadza do zagadnienia niczego sensownego.

Fakt, że najlepsza forma promocji to pokazać coś grywalnego, jakiś sensowny content, ale skoro ktoś dopiero zaczyna to co ma pokazać? I to chyba tylko o to kaman w tym topicu. Pewnie stalek wrzuci coś co przyciągnie nieprzebrane rzesze masterów 3d za jakiś czas ;) Na razie projekt może ściągnąć tych, którym pasują klimaty i realia giery, którą tworzą - w sumie nic się nie traci dobijając do projektu, przynajmniej grafik dowie się co konkretnie jest już zrobione, jak ida prace, koordynacja, etc. A jak uzna, że to chała to da sobie spokój.

Poprostu napisales to tak jakby wszystkie nieprzychylne teksty tutaj byly bez sensu a te pozostale to ten gram z sensem. Ale dobra niewaznie nie o to chodzi by sie klocic wszystko zostalo powiedziane reszta zalezy juz od tworcow gry wiec peace pokoj itp.

Pewnie Temp masz rację ;) Co do konstruktywnej krytyki to jak najbardziej tylko ona mnie interesuje, ale powinna być rzeczowa, konkretnie napisane, że jeżeli coś jest be to dlaczego, jak można by to zmienić, etc. a tego często brakuje.

Pozdrawiam,

Sher.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy