Jump to content

Recommended Posts

Dzisiaj widziałem nowe produkcyjne model tabletów Pentagrama – dość ciekawie zapowiada się model o rozmiarze A5 , bardzo podobny do WACOM Intuos3 i nie chodzi tu tylko o wygląd fizyczny a wręcz o możliwość

 

  • - ilość poziomów nacisku 1024 (intuos 1024)
  • - dokładność +/- 0,01 mm
  • - rozdzielczość 5080 lpi (intuos 5080)
  • - 1 touch panel z funkcją Scroll i Zoom (intous 2)
  • - 4 przyciski kontrolne (intous – 8)
  • - piórko bez bateryjne, dość dobrze wyważone, ponoć coś ma być jeszcze zmieniane w jego konstrukcji, ale nie wiem jeszcze co ;)

Chyba będzie dość ciekawe w tym roku i Pentagram wziął sobie poważnie uwagi klientów co do jakości wykonania a przede wszystkim komfortu pracy z tabletem. Czyżby rewolucja!! ;)

Edited by 82ykot
Link to post
Share on other sites

Hm, nie neguje, moze rzeczywiscie Pentagram wreszcie zacznie stanowic konkurencje dla Wacoma. Jednak jakis czas temu mialem "przyjemnosc" pracowac na Pentagramie, teraz mam przyjemnosc pracowac na Inuous. Jedyne co moge powiedzeic, dopuki nie pomacam, ciezko bedzie mi zmienic zdanie.

Link to post
Share on other sites

Przyłożyli się do tego kopiowania ;), ciekaw jestem jak się na nim pracuje. Osobiście liczę że jest możliwie dobry, fajnie jakby powstała na tym rynku konkretna konkurencja (my na tym na pewno nie stracimy ;) ).

 

No to teraz niech się biorą za kopiowanie cintiq'ów.

Link to post
Share on other sites

No ja tez jestem bardzo ciekawy... Myślę ze cena Pentagrama nie będzie w tym wypadku rewelacyjna wiec chyba lepiej zakupić Wacoma Intousa 3 A5 niż sprawdzać nowego Pentagrama ;P i czekać na niego.Właśnie mam zamiar wymienić swojego volito2 na intousa a5(996zł w sklepie internetowym).Myślę ze pentagrama sie nie doczekam. Ciekawy jednak jestem ceny,i fajnie ze konkurencja wzrasta.

 

82ykot Masz może jakieś inne dane.Stronka albo coś ?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No no no...Ciekawie, ciekawie.. narazie pracuję na Bamboo Fun S i jestem zadowolony :P Pentasów nie chciałem kupowac ze względu na "rozpadalnosć" i dość słabą rozdzielczość... teraz to bedzie co innego... ciekawe jak Wacom zareaguje ;D

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy