Jump to content

Layout: strona agencji


Recommended Posts

Po pierwsze, bardzo male obrazki, wiec ciezko mowic o wykonaniu

co do samych projektow... hmm.... nie nazwal bym to czytelnym, zwlaszcza to drugie, straszny chaos w tle, chyba z 3 rozne obrazki wpakowane i napis, do tego dzine odstajace menu po lewej na dole i cos co wyglada jak wklejony clipart... jak dla mnie duzo za duzo kombinowania. Projekt nie ma zadnego spojnego przekazu.

Z tej odleglosci ciezko stwierdzic na 100% ale typografia jakas tez chyba strasznie udziwniona.

Link to post
Share on other sites

Mnie boli najbardziej zlekceważenie sedna - czyli treści. Ogólnie wrażenie nie jest najgorsze, ale na stronę user wchodzi, żeby czegoś się dowiedzieć. A tu widać model myślenia - zajebista grafika na górze, tełko spoko, dobre kolorki, wyeksponowane menu.. i co.. aaa.. jeszcze te listerki trzeba gdzieś wrzucić.. no to będą na środku w prostokącie jaśniejszym...

 

To błąd.. dobrą stronę da sięzaprojektować robiąc tylko dobrą typografię przy zerze grafiki. No i od tego moim zdaniem powinno się zaczynać.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja myśle, że najlepiej wyszło tło i Logo, szczególnie Logo ;]. menu, typografia do poprawy konkretnie. w pierwszym nie podoba mi sie menu wchodzace na treść i ta biała warstwa w prawym rogu. złote kolory nie pasują do Logotypu. W drugim Layoucie zrobiłbym podobne jak wyżej menu z prawej strony, aby zapełnić puste miejsce. Pomyśl też o jakiejś stopce w obu projektach ;]. Jak poprawisz pokaż prace. Pozdrawiam ;].

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy