Skocz do zawartości

scena 3d: chatka


mt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, namodelowales sie :)

Render 1 - wyglada jak screen z gry (dobrej gry, ale wciaz z gry). Skad bierze sie ta czerwona poswiata?

Render 2 - ma klimat i bardziej mi sie podoba.

 

W obu brakuje mi odbic w szybach. Jakiegos swiatla z wewnatrz, co daloby efekt wabika dla oczu i ocieplilo obraz. Musze przyznac ze kompozycja fajowa. W sumie bardzo fajna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

front? 'o_O ou mama...

dzieki wszystkim:) ciesze sie ze sie podoba:)

Quadysz - nie chcialbys ogladac, bo Twe starcze serce mogloby tego nie wytrzymac? spokojna glowa, tatus kupi respiratorek;p

Neotix - niestety, wszystko bylo renderowane w rozdzialce 1024x480 z 2 powodow: raz ze to na szybko bylo robione, dwa ze byc moze stanie sie to czescia czegos wiekszego. ale na razie sza;)

adam_m - czesc szyb jest rozbita (na texturze, ale zawsze) jeno nie widac z tej odleglosci;)

 

pozdr,

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to tak nie za bardzo mi sie to podoba, ale to kwestia gustu pewnie. Najbardziej podoba mi sie siatka, najmniej ta ostatnia pomazana wersja. Troche to wyglada jak screen z gry, jakies takie niezbyt czytelne, rozpikslowane, poszarpane i niewyrazne miejscami. Oswietlenie mi zupelnie nie podchodzi: ani to oswietlone sloncem, ani jakos inaczej, brak kontrastu. Dobrze, ze Quadysz podpowiedzial, ze to cos to wolumetryki, faktycznie cos z nimi nie tak. Czyli moim zdaniem oswietlenie i rendering oraz niektore tekstury sa fuj. Spodziewalbym sie po Tobie czegos lepszego.

Co mi sie podoba: model, ogolny pomysl, czesc tekstur tez wyglada fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal - nienawidze Cie;P

z czescia zarzutow sie w pelni zgadzam, dodam jeszcze, ze jak sie przypatrzysz dokladnie, to zobaczysz, do ktorego miejsca na podlozu chcialo mi sie malowac texture, a gdzie juz jest tylko siata z normalami. miejscami poszedlem na latwizne i uzylem tej samej textury dla kilku obiektow, czasami duzo wiekszych nizby sie tex nadawala i stad rozpixelizowanie, albo tilling. ale, prawde powiedziawszy, to jest pierwszy obrazek od bardzo dawna, ktory zrobilem od tak dla siebie, chcialem zeby byl brudny, zeby oswietlenie nie bylo oczywiste (stad czerwona poswiata na przyklad) i prawde powiedziawszy - jak na weekendowa zabawe - jestem zadowolony. mam juz serdecznie dosyc animowania sterylnej architektury;P a po tym chce mi sie robic wiecej;)

moze bysmy sie tak w koncu na piwo wybrali? a jak uslysze "nie", to obiecuje ze przyjade samochodem w Twoja okolice i juz nigdy nie wyjdziesz z domu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mt:

ja ciebie tez...

ja rozumiem, ze to pracka weekendowa itd, jeszcze jestem w stanie zniesc moze te tekstury itd, ale do swiatla mnie nie przekonasz niestety. Na piwo wole pojsc, bo sie boje o rodzine.

 

oltarz:

Twoja wersja najlepsza, faktycznie troche brakuje jamnika. Nudzi Ci sie w pracy, co? moze bys sie zajal, wiesz no sam czym... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności