Jump to content
kliment woroszyłow

pojazd3D: 10TP- prototyp czołgu "szybkiego" kołowo-gąsienicowego

Recommended Posts

Kolejny z serii polskiej pancerki przed wojennej. 10TP- kołowo-gąsienicowy, jeździł szybko bez gąsiorków po drogach, pierwsze koło jezdne było skrętne.

ccf07b1f1459e55f.jpg

ab8d650046e96866.jpg

ac0bc93f211215d2.jpg

d20e52fd97c98424.jpg

Edited by kliment woroszyłow

hmm nie będę się czepiał ale na referce między dwoma środkowymi kołami są takie dwa elementy i one są ustawione ostrą krawędzią na zewnątrz a na referce do wewnątrz a tak pozatym ładnie się prezentuje ... ty masz chyba w domu siedmiu krasnoludków że tak ci się to szybko produkuje wszystko model za modelem :)

edit:a sory nie popatrzyłem na ostatni render tam juz jest git :) zwracam honor;)

i tylko te czołgi i czołgi i jeszcze trochę czołgów... aha! i jeszcze dwa czołgi poproszę na wynos zapakować. :D poza tym bida panie, detali jakby mało, krzywo, rendery z poprzedniej epoki :P

żartowałem... ;]

Pracuj, Pracuj, a co do tekstur prosiłbym o to, aby byly nie takie wypucowane. Zabrudź ten czołg, zarysuj. Pewnie wiesz o co chodzi.

Pozdro snajper

a Kliment siedzi i modeluje te czołgi, ładnie jak zawsze tylko zrób teraz render jakościowo dorównujący modelowi:)

spawy miażdrzą suty - tyle z mojej strony na razie :)

model jak zawsze swietny... ja to sie zastanawiam czy te śrubki mają odlane napisy informujące o rozmiarze i firmie ;D

Myślałem, że te spawy to jakiś ultra hiper wypas modelarski, ale Klimek mi powiedział, że po prostu wziął lutownicę i spawał na monitorze :)

Jak zwykle porządny kawałek modelu. Jeszcze PZInż.130 i będzie komplet :)

lutownica sie lutuje , spawarka sie wymiotuje .. tacy w kwiecie wieku a uczyc ich trzeba ..

klimek model rewela

W realu - tak, ale na monitorze model jest za mały na spawarkę i trzeba używać lutownicy. Taki mały fake... ;)

Kliment, zrobisz też łobrozki bez gąsienic?