Jump to content
Aro2007

Poszukuję dwójki grafików 2D/3D z okolic Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy, Katowic...

Recommended Posts

Poszukuję dwójki grafików 2D/3D w celu stworzenia wersji demo gry przygodowej na podstawie opowiadania Andrzeja Ziemiańskiego (powieści A.Z. wydawane są przez Fabrykę Słów).

 

Zakres obowiązków:

• Modelowanie obiektów 3D

• Tworzenie tekstur obiektów

• Nakładanie uv map

• Modelowanie geometrii terenów

• Tworzenie szkiców koncepcyjnych

• Tworzenie elementów interfejsu użytkownika (menu, wskaźniki, etc.)

 

Wymagania:

- znajomość 3D Max, Maya lub Blender na na wysokim poziomie lub potencjał odpowiedni do osiągnięcia wysokiego poziomu w rozsądnym okresie czasu; Co dla mnie oznacza wysoki poziom? Odwiedź galerię na stronie http://www.farawaystudios.com/uig-gallery.php?lang=en.

- znajomość tworzenia realistycznych tekstur w Photoshop lub dowolnym innym programie graficznym

 

Ze swojej strony oferuję adaptację opowiadania na scenariusz gry komputerowej wg. profesjonalnych wzorców amerykańskich, prace projektowe za pomocą narzędzi silnika Wintermute (darmowy silnik, z wykorzystaniem którego rzeszowskie studio stworzyło min. Art of Murder, bardzo dobrze sprzedającą się produkcję) oraz poważne próby zdobycia inwestorów w celu stworzenia pełnowartościowej gry. To ostatnie wymaga przede wszystkim stworzenia prototypu produktu - w naszym przypadku jest to wersja demo - oraz zespołu który to demo stworzy.

 

Tworząc Demo na odpowiednio wysokim poziomie technicznym i merytorycznym będziemy w stanie zawalczyć o finansowanie produkcji przez prywatnych inwestorów, niekoniecznie związanych z gamedevem, lub przez polskiego wydawcę z odpowiednimi kontaktami handlowymi na rynkach zachodnich.

 

Jeśli jesteś nastawiony na sukces w branży gamedev i w przyszłości chcesz otrzymywać godziwe wynagrodzenie za niełatwą przecież pracę, wyślij portfolio wraz z podstawowymi danymi (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miejsce zamieszkania) na adres [email protected]

Napisz jakie są Twoje zainteresowania, posiadane umiejętności, doświadczenie.

 

Ważne, abyś mieszkał w okolicach Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy śląskiej , Katowic, etc. Jest to o tyle istotne, że ważny jest dla mnie kontakt osobisty, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany poglądów itp. Kontakt zdalny nie daje takich możliwości i nie wyobrażam sobie STWORZENIA sensownej produkcji tylko dzięki pracy zdalnej.

 

Pozdrawiam i zachęcam! Jestem pewny, że warto spróbować!

 

Aro79

_________________

"Mężczyzna ma jedyną miłość - świat. Kobieta ma jedyny świat - miłość." - Piotr Altenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy