Jump to content

Recommended Posts

Hej, pracka moim zdaniem w połowie dokończona, nie zapominaj o fantastycznych narzędziach do destrukcji, którymi dysponujemy w PSie i zawsze kiedy coś Ci nie gra można takową poddać ciężkim torturom, co w analogu ze względu na wytrzymałość materiału i brak CTRL+Z jest o wiele trudniejsze, a czasem nawet niemożliwe. Nie podaje gotowych rozwiązań, ale można by np. walorowo przyciemnić ten 1 plan, a resztę świateł jakoś poróżnicować, bo walorowo świecą podobnie. Jak będę robił karciankę to zatrudniam Cię w cuglach.

Propsy dla Kojota za to że mi uświadomił w wersji beta jak u mnie czasem niedomaga skala waloru i value separation, teraz widzę to w pozostałych pracach, mam nadzieję że to był taki trochę obrazek na przełamanie.

over.jpg

to ja jeszcze pokaże co ci tu nagmerałem żeby się komentarze nie powtarzały.(trochę przesadziłem z saturacją ale to przez monitory w robocie)

Jak zwykle polecam swoje usługi na przyszłość ;)

Najbardziej podoba mi się sam grubas.

Lawa za to do d.., najbardziej spłaszcza obrazek. Skały u góry ładne, na dole wycięte z kartonu trochę.

Hejj, wracam z nowymi rzeczami

Zestaw teł do animowanej wersji trailera Spliter Cella, na cały projekt było bardzo mało czasu, z założenia to jakiś materiał promocyjny podpodpodwykonywany dla Ubisoftu, ale szczegółowych szczegółów nie znam, nie pytam, ja tu tylko maluję

splintercellanimatedtrailer.png

Sama animacja do zobaczenia tutaj:

http://www.newgrounds.com/portal/view/622268

Szkic z żywej modelki, jeden z tych, które jeszcze się nadają do pokazania :)

1.png

Oraz nowy bluesman, przeczytałem 'Alla Prima' i chciałem trochę popracować z kolorem, zwracając uwagę na pewne aspekty, których do tej pory nie byłem świadomy

delta_blues.png

Świetny ten ostatni! Jestem pod ogromnym wrażeniem. 5 gwiazdek ode mnie.

Aledobre:] Swietny art, piekne kolory + dodatkowy motywator by w koncu przeczytac Alla Prime ;)

Świetny kolor i malarskość. Uwielbiam takie prace. Dużo dobrego w tej teczce :)

Zawsze się naczekamy na te ilustracje od Ciebie, ale jak już jebniesz to nie ma mocnych. Uwielbiam historie, które opowiadasz w swoich ilustracjach. Nic tylko czekać na więcej.

No i pocieszająca informacja o tym, że zacząłeś pracować komercyjnie

Dzięki za miłe słowa! :)

VoytekFus: na razie to i tak na ćwierć etatu, ale pracuję nad tym ;d

88grzes: Dzięki! Nie pamiętałem że tam był podobneee, a jak teraz porównuję, to mnie mierzi że nie zerżnąłem, bo te wiechy Kolesova są o dobrych kilka klas lepsze :d Ogólnie to uwielbiam tę pracę, ale na tapecie mam aktualnie to: http://3.bp.blogspot.com/-zIJWfHnCMeM/UfPZ8ESX1XI/AAAAAAAAAp0/HNYoNoY-alM/s1600/Original222.jpg

Urbanboogie życzę dalszych tak udanych prac :) i współpracy ! . Ale Bluesman mnie rozgniótł ;) miodzio dla oczu

O tak, Bluesman wyszedł Tobie przebajecznie! Uwielbiam takie klimaty! Co to za Alla Prima swoją drogą i gdzie to można dostać? Bo nie słyszałam o tym (laik ze mnie O_O), ale jeśli przeczytanie tego daje takie efekty, to chętnie się dokształcę (te tła do animacji też mi się podobają - czyste i schludne)

Milla: można tę książkę kupić na Amazonie, ale to opcja zarezerwowana dla arabskich szejków (i szejczek!):

http://www.amazon.com/Alla-Prima-Everything-About-Painting/dp/0966211731/ref=tmm_pap_title_0

Zdaje się że już od dawna nie jest wydawana, ale chyba pracują obecnie nad jakąś reedycją. Zwykłym śmiertelnikom muszą do tego czasu wystarczyć skany, które krążą gdzieś po odmętach internetu (ja tam swojego e-booka jak najbardziej legalnie pożyczyłem od kolegi, ale on to go chyba ukradł, łachudra! ;d). Pewnie nie dla każdego ta wiedza zawarta w 'Alla Prima' będzie jakaś przełomowa, ale mi szczególnie pomogło i otworzyło oczy jedno zdanie które tam wyczytałem: "Jeśli coś ci nie gra w kolorach, Urbanie, to najpewniej zwaliłeś relacje temperaturowe między nimi!" (albo coś w tym stylu). Samo malarstwo Schmida całkiem nieźle daje do myślenia, dlatego ostrzę sobie zęby na tę papierową wersję, chociażby ze względu na jakość reprodukcji - widziałem że autor osobiście wszystko nadzoruje i dostaje wydruki z nowej Alla Primy do akceptacji

No i jeszcze mam takie zastrzeżenie że pierwsza połowa książki to raczej takie filozofowanie i coaching, a to co mnie naprawdę interesowało znalazłem w drugiej połowie :)

Edited by Urbanboogie

Heloł! Na początek chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego 2014 roku!

Bez zbędnych wstępów trochę komercji ze szczęśliwego roku 2013:

slatealior3.png

slatealiormikolaj3.png

Obrazek testowy który kiedyś zrobiłem dla studia growego:

Test.png

Jakiś ołówek na odstresowanie:

barnacle-man.png

I prywatne obrazki, pierwszy - na cześć jednego z moich ulubionych muzyków:

Warren+maly+B.png

...i drugi, zatytułowany 'Urban Explorers' (lub 'Just One More Level!')

Urban%2BExplorers.png