Skocz do zawartości

Silver Award: Glutojad


Rekomendowane odpowiedzi

Klicek udostepnij rendery, zrobimy masowe bukakke na Twoim modelu (w pozytywnym tego slowa znaczeniu, chodziaz nie wiem czy jest jakies negatywne :F) bo tez bym sie pobawil w posta :F

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bigleb- zgadzam sie z tym co piszesz, wazne tylko zeby myslec przed i w trakcie robienia, a nie potem.

Natomiast co do podrysowaywania obrazkow, to oczywiscie dobry pomysl, tylko w tym przypadku problem jest bardzo subtelny, trudny do oddania przez kogos kto nie ma naprawde swietnej reki. Tu nie chodzi o to ze bryla w tym czy innym miejscu moglaby wygladac inaczej, chodzi o drobne detale, uwzglednienie grawitacji przy zmarszczkach, dodanie speculara ktory uwypuklil to ze to zywa istota itp. Ale to wszystko drobiazgi, nie ma co bic piany;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosty model, proste textury, średni shader więc nie ma się czym zachwycać ale render mi się podoba.

 

Zazdroszcze umiejętności jak to wszystko jest takie proste dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja dzieki dzieki dzieki za komentsy ! :)

 

na poczatek siatkers low

 

siaters.jpg

 

Leru - ;> T or GFTO :D

 

Krian - dziex, fajnie slyszec, ale to tylko i wylacznie zasluga Biga, ja tylko odmurzynowalem swoje :)

 

Kannu - dzieki ;)

 

jaras - Jarkens dzieki, strzal w dyszke :D

 

ttaaddeekk - hmm, wstydziam sie, ale uporzadkuje psdeka i dostarcze czyste szity, bez tla bo te staram sie wymazac z pamieci ;)

 

Kris_R - propozycja ? ;)

 

peter_f - dzieki

 

Gomez - dziex ziom

 

Luki Luki - "tylko w tym przypadku problem jest bardzo subtelny, trudny do oddania przez kogos kto nie ma naprawde swietnej reki." no dokladnie wiem o czym mowisz, wkurzam sie troche na te swoje marne modeliki mowiac szczerze, czuje ze stac mnie wiecej, ale jestem takim leniem patentowanym, po prostu po pracy nie mam ochoty na nim oprocz na lezakowanie i ogladanie filmow... a wiesz jak jest w robocie, jak sie otworzy zetke raz na 4 miechy to jest swieto. Tak czy inaczej obiecalem sobie teraz kilka rzeczy, postaram sie podszkolic (ile razy juz to sobie mowilem :>)

 

mis3k - dzieki :)

 

Szczery. - dzieki :)

 

Morbid Karbid - hehe, spoko doskonale rozumiem :) fajnie ze zajrzales :) pozdro dla rodzinki

 

JunioR - Bigu ma swiatowy, ja jestem jeszcze w glebokiej ... :)

 

mrkrzysiek - haha :D

 

okej :D filmik na jutubie, fajny ale nie przepadam za nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicuś nie obraź się ale... to jest fantastyczne :D Siateczka idealna jak dla mnie i lubie taki styl... Świetnie czujesz byłę w ZB i to widać po tym modelu - za dużo baza się nie zmieniła po exporcie jak widze i to fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko z tego fronta spadłeś :D Ale to dobrze bo przynajmniej dobre prace częściej się pokazują :) Gratuluje fronta na 3Dtotal - jak zobaczyłem twoją pracę na stronie głównej to się nie lada zdziwiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Klicuś i Bigu naprawdę świetna robota, jak się patrzy na takie pracki to aż się chce wracać do Zbrusha

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie model i render KLICKA podmalowany przez bigleba, który go następnie skorygował czyniąc jeszcze ładniejszym po poprawce Jarka jest ekstra. :)

...to tak po krótce nie wdając się w szczegóły hehe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności