Skocz do zawartości

Silver Award: Nike Zoom T7 football shoes


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie ciekawił sam kontakt klient-RealTimeUK. Właśnie to czy dali Wam buty itd. Myślałem, ze dali Wam buta już rozprutego (albo jeszcze nie złożonego). Fajna sprawa, ciekawy projekt no i oczywiście wykonanie.

 

To w końcu rozpruliście jakiegoś drania na części pierwsze? ;)

 

Szac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Pionier - wypasiona sprawa. Bardzo fajne.

To teraz mozecie otworzyc poporzedni projekt - i podstawic te obiety, i bedziemy mieli piekna walke powietrzną latajacyh butow, i bombardowanie bazy w ksztalcie buta.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest genialne super real eee czekaj to renderowales w vrayu? ej to sory ale juz to widze jak fake'ujesz rzeczywistosc to jest brzydkie i bardzo sztuczne vray sie do niczego nie nadaje. Wypadalo to zrobic w maxwellu no ale twoja strata.

 

PS. Trzymaj gwiazdy szeryfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier a ja myślałem że Ty tylko vizki robisz... Naprawdę niesamowite, tym bardziej że już wcześniej to widziałem na stronie nike i zrobiło to na mnie wielkie wrażenie, a teraz widzę że Ty za tym stoisz... Pięknie, Całkowicie Pro - Fotorealistyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dzieki jeszcze raz za wszystkie posty i * :)

 

co do podgladowych renderow - zazwyczaj zjezdzam w dol z ustawieniami AA, czesto tez bez GI itd no i renderuje region zamiast calosci (chyba ze jest inny sposob?)

 

@Leru, tak jak napisalem wczesniej, dostalismy po dwie pary butow z ktorymi moglismy zrobic co chcemy ;)

 

@ttaaddeekk, tutaj sie nie pracuje bez supervisora. Zanim zaczelismy projekt odbylem z ekipa telekonferencje z ludzmi z agencji ktora zlecila projekt, uzgadnia sie poziom detalu jaki sobie zycza, pozniej juz w firmie 'umawiam' sie z supervisorem jak czesto bede pokazywal updaty (w tym samym czasie dostaje liczbe dni na wykonanie projektu z pytaniem czy dam rade itd), czasami mam termin na konkretny dzien w ktorym chcemy wyslac update do agencji. Wysylamy cos do zatwierdzenia, czekamy na odp itd itp az do zakonczenia projektu.

 

tak w skrocie ;)

 

dzieki i pozdr,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model :) JUż wyobrażam sobie jakim problemem były teksturki i to jeszcze kiedy trzeba niszczyć takiego buta :( No ale robota niesamowita, nie będe pisał że super real bo to już pisali inni ze 100 razy :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous
Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem. Ktoś robi buty które ma w realu, aby wyglądały tak jak w realu? Chyba zdjęcie jest prostszym wyjściem;p. A tak poza tym to niewiarygodne wykonanie modeli:D

 

 

Hmm, ale takiej animacji jak była w tej reklami nie stworzysz w realu :)) 3D daje niezłe możliwości w sferze prezentacji :) To coś takiego jak komputerowe efekty w filmach... w matrixie mieli i forda mondeo i aktora, ale scene jak skacze na maske samochodu i zgniata ją a wszystko w zwolnionym tempie, zrobili w 3D:):)

 

But coś niesamowitego, no ale cóż, dla NIKE to musi być konkret :) niech mi któs powie (jeśli można) podeszfa to model czy displacement?? Jak model to ja odpadam, ide pracować w biedronce xD heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności