Jump to content

Recommended Posts

Buty wygladaja lewitujaco.

Na tych dolnych podloga sie strasznie odcina. W zasadzie tylko ona ma jakas wyrazniejsza teksture, wszystko inne wyglada bardzo plasko. Ogolnie dosc przyjemnie :)

Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że troche tam za jasno. Inna sprawa to pościel i poduszki. Coś z nimi nie tak wygląda to na kiepskie materiały. No i te buty. Jeśli to pokój nastolatki to pasowałyby tam chyba bardziej jakieś pumy , najki itp bo te szpilki nie podkreślają klimatu pokoju dla nastolatki.

Link to post
Share on other sites

Witam

Dzięki za komentarze. To może ja wyjaśnię. Pokój dla córki mojej szefowej. Łózko 140/200cm ikea (90cm za mało 120cm nie ma) ma takie być. Pokój pusty i bez bałaganu bo wizka ma na celu pokazanie czy zmieści się łóżko, szafa, biurko, fotel i tak dalej oraz do testów kolorystyki i głównie szafki pod oknami. Buty nie lewitują (chociaż tak to może wyglądać) i tego ujęcia szefowa nie widziała, zrobiłem je by pobawić się dofem. Oprócz podłogi nie przywiązywałem uwagi do materiałów (podłoga istnieje taka właśnie). W pomieszczeniu są 4 okna (2 połaciowe) i tam jest naprawdę jasno.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy