Jump to content

Recommended Posts

Po niezwykle długaśnej przerwie wypadałoby odswieżyć teczkę ;) nic nie wgrywałam i nie komentowałam bo miałam przeprowadzkę, potem pracę, a od przeprowadzki nie mam internetu i jakoś tak zeszło.

Na początek pokazuje Wam naświeższą pracę, która może będzie poczatkiem cyklu:

nomadka.jpg

Dla ciekawskich: stepy ;)

krok po kroku - klikac!

Oraz ćwiczonko na design fryzur. Noiprox sie śmiał jak mu to pokazywałam w trakcie robienia, że znalazłam sobie ćwiczenie po to, bym mogła rysować dużo twarzy :)

Muszę przyznać że robienie tego sprawiło mi dużo frajdy, i polecam takie ćwiczenie naprawdę każdemu :D

hairstyles.jpg

PS: dobrze znowu Was widziec ;)

PS2: co do fryzur; z pewnością niektórzy mogą sie dopatrywaćjakichś sławnych postaci czy to z reala, czy to z komiksów czy to z gier ;) inspiracje były świadome, to naprawde takie ćwiczonko dla zabawy było :D i dla przećwiczenia rysowania wlosów oczywście XD

Edited by telthona
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Świetnie wyszła ta elfica, ale jej prawa dłoń wyszła tak jak na jednym z poprzednich etapów, szkoda że jej bardziej nie wykończyłaś - pas wyszedł świetnie razem ze zdobieniami, a pierścień wygląda jak kawałek skórki od cytryny.

I nunchaku z jednego ze stepów wyglądałoby chyba lepiej przy takim ułożeniu ręki niż kanciaty sierp :D

Świetnie za to wyglądają te pióra przykrywające to co muszą - no ********* są. Mimo że to kilka plam, w niektórych miejscach tylko dodałaś szczegóły, ale super wyważyłąś tam detal. Niestety w przeciwieństwie do ... no tego co ma w lewej ręce ^^

Ale ilustracja jest fajna, a tło wygląda lepiej niż w jakiejkolwiek Twojej pracy! postępy:>

I buty - och ach, super wyszły:D

A fryzury - świetne ćwiczenie, eh :D do tego tak krótko Ci zajęło. Fajnie - szybko, dużo i urozmaicenie! Do tego każda twarz ma zupełnie inny charakter :D Mój faworyt to oczywiście wciąż pierwsza fryzura, wytrzymaj w niej jeszcze trochę, hyhy ;*

Wybacz kochanie ale blond kolorystycznie zupełnie Ci nie wyszedł, w przeciwieńśtwie do innych... :D no ale co się dziwić, po raz pierwszy go rysowałaś.

Coraz bardziej głupio mi tak patrzeć na to jak fajnie sobie ćwiczysz, a ja nie robić nic T_T No ale, może się w końcu zmuszę

Edited by CzAk1

Salon fryzjerski pierwsza klasa!

Pokusilem sie i kliknalem na step by step elfki, smialo powiem, ze pierwszy i3 krok byly najlepsze, mialy w sobie to cos, co zostalo zatracone w procesie.

A i ten topor, czy ew miecz fajnie zbalansowal ta poze. Obecny sztylet wydaje sie wstawiony na sile.

Milo cie znowu widziec Telcia, welcome back! : )

ta pani ma ciekawe wykonczenia ale poza wola o pomste do nieba, wyglada jak marynarz po beczce rumu na statku w czasie sztormu ;)

naprostowałem ją mniej więcej z nogami musisz powalczyc ;]

nomadka.jpg

NO niestety pani Elf ze swym pierzastym przyjacielem...wygląda dziwnie ^_^

Nóżki jej się dziwnie rozjechały i zgadzam się z przedmówcą....

Jeśli chodzi o fryzurki...

To również polecam ćwiczonko. Fajnie Ci to wyszło. Fajno, że każda twarz wygląda inaczej i ma inny charakter :) Ja się zawsze męczę z damskimi fryzurami :P Polecam Katalogi Fryzur...takie jakie czasem można znaleźć u Fryzjera :D

Zdecydowanie stepy nr 3 i 5 są najlepsze jeśli chodzi o nogi elficy. Teraz wygląda, jakby była postacią z jakiejś platformówki i miała takie śmieszne równoległe nogi, żeby dało się nią chodzić (nie wiem, czy wiesz co mam na myśli;)).

A tu drugie skojarzenie;) mam nadzieję, że się nie obrazisz...

nomadka.th.jpg

• 1 month later...

Witam po długiej przerwie :P

Mam strasznie dużo nowych materiałów do wgrania, ale większość wolę wykończyć zanim ją pokażę, więc na razie taki luźny w sumie speedzik.

PS: dziękuję za poprzednie komentarze i przepraszam ze na nie nie odpisywałam, ale nie było mnie prawie całe wakacje przy komputerze :) np. over LordBiernaca mnie totalnie powalił na ziemię ;)))

diamondbytelthona.jpg

a i poprzedni speedzik, nie wiem czy gdzieś pokazywałam tutaj :P

smokeminn.jpg

Edited by telthona

:> Super że zaczełąś korzystać z innych brushy :D:*

Szkoda że nie pokazałaś teraz reszty grafik, bo są naprawdę dobre i widać przy nich że próbujesz nowych rzeczy i się rozwijasz (twarze mniej "Telthonowe" :>), ale może faktycznie fajniej byłoby poczekać aż je wykończysz i będzie większy, lepszy up :> Choć dziwię się że ten pierwszy już pokazałaś, bo on miał być chyba pierwszy w kolejce do wykończenia? :)

Nie, papierosa nie pokazywałaś na forum :D Szkoda tylko że dymek nie jest taki bardziej 'papierosowy'. Podoba mi się ten cyan, ale szkoda że pink elephanty nie są bardziej różowe ;>

Edited by noiprox

Cieszę się że znów będę mógł podziwiać twoje prace :)

Przez to że się dopiero uczę, będę wam tylko przytakiwał ;)

btw. Mogłabyś mocniej zaznaczyć ten dym. (taka mało ważna uwaga)

Z Mocą, Daniel.

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

WOOOOOAAaaaaaaaa :P Ale mnie tu dawno nie było...! Aż w stawach mi strzyka, jak zajrzałam do teczki :P

No dobra, co by było troche inaczej, wgrywam same traditionale :P Szkice lepszej i gorszej jakości. Starsze i nowsze :D

creatures.jpg

psycharas.jpg

psychoso.jpg

aspje.jpg

kroweczkii.jpg

landszaft.jpg

Agh... XD No to nadrobiłaś zaległości za jednym zamachem :D

Z tymże przy takim układzie ciężko powiedzieć które rzeczy najbardziej przypadły do gustu... :D Pewnie czymś w stylu: "plik drugi, kolumna 2, wiersz 1"? ;)

Świetnie że pokazałaś się od strony innej niż rysowanie panienek - bo moim zdaniem potworki i maszkarony wychodzą Ci to naprawdę super, a miejscami nawet lepiej niż ludzie :> :* Czaszki super! Choć, na traditionalach się nie znam, ale chyba nie trzeba być kucharzem żeby móc powiedzieć że zupa smaczna... :D