Jump to content

Recommended Posts

Na dwóch ostatnich i pierwszej z poprzedniego posta bardzo fajnie się te światełka ślizgają po powierzchni :p

Hej wszystkim!!

Dawno mnie tu nie było, niesamowite jak ten czas leci!!

W miedzyczasie udało mi się między innymi zrobić okładkę do ostatniego numeru Imagine FX :)

Ilustracja przedstawia Emperora Karla Franza na jego lojalnym gryfie, Deathclawie :D

UNI133wwcover.jpg

im2.png

12778859_10153871693213818_8954820881832420845_o.jpg

mag3.png

Hej, ze względu na tematykę oscylującą głównie w klimatach fantasy nie byłem może nigdy największym fanem tej teczki ale ogromnie podziwiam za świetny warsztat . Masz umiejętność renderowania tych wszystkich błyszczących, połyskliwych powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu czytelności formy -mój mózg wysiada.

Ilustracja piękna, ale to co się dzieje na okładce po nałożeniu wszystkich tych napisów i kształtów sprawia, że nie da się na to długo patrzeć.

To musi być wkurzające jak się człowiek napracuje, a potem ktoś zasłoni sporą część treści :D

Dzięki Wszystkim!!! :D

Bombadil: hahaha, tak, pracowanie z layoutem magazynu jest troche zabawne pod tym względem :D Z jednej strony chcą mnóstwa detalów i by "się działo" a z drugiej strony kompozycje masz ograniczoną do tego stopnia, że ledwo w ogóle ten Dathclaw się zmieścił xD No i jak człowiek planuje ilustrację mając te wszystkie teksty i nagłówki na warstwach to potem jak się to wszystko "wyłączy" to ilustracja może wyglądać troche łyso (chociaż może to jest kwestia tego że się napatrzyłam na nią za długo z tymi tekstami) Jakby nie było, z ludźmi od Imagine FX się fajnie pracowało :> Polecam wszystkim podobne doświadczenie! :>

Kyrie Elejson: dzięki wielkie! Tak, wiem że ludzie mają swoje ulubione tematy, i to oczywiste że nie wszytskim będzie podobało się to samo :) Ale widzę że na Twoim blogu zaczynają się pojawiać jakieś fantasy, więc chyba przechodzisz powoli na ciemną stronę mocy, co? ^^

ciekawe ze dark side kojarzy sie ci z Fantasy :D

Jeszcze nie komentowałem ale ta okladka jest bardzo fajna! taka "imaginefxowa"

... XD well.. Star Wars oficjalnie uchodzi za space opere, a space opery mają elementy fantasy :D :P

... XD well.. Star Wars oficjalnie uchodzi za space opere, a space opery mają elementy fantasy :D :P

No chyba nie kazda spaceopera :) Swoja droga Dżordżu w jakims wywiadzie określił SW jako space-fantasy. i to jest chyba najtrafniejsze określenie.