Jump to content
Guest Morte

DWIV -3d- Morte

Recommended Posts

Guest Morte

Ale artefakty są, nie martw się, ja wiem:) no troszku powalczyłem:

19realtime.png

Guest Morte

Dzięki panowie:)

Zacząłem walkę z teksturkami, nawet jestem zadowolony z tego bake'a choć tu i tam trzeba będzie poprawić krzaki, szczególnie uszy, ale to jak skończę bakeować resztę. screen for fun z toolbaga:

20realtime.png

Guest Morte

Dalsza walka, ale szczerze powiedziawszy tracę serce do tego pana, ech trza było klicka posłuchać i bardziej pomyśleć... Na szybko z BGE( są krzaki z alpha mapą i stąd te seamy ;) .)

21realtime.png

Trzymam za ciebie kciuki, oby udało ci się skończyć na czas. Jeszcze masz niecałe 2 dni! :D Jakbyś go ustawiał to proponuje żeby patrzył się na widza z delikatnie pochyloną głową żeby wyeksponować te mocarne rogi.

Never let it die!!

Morte dajesz do końca jesteś z nim na takim etapie, że porzucenie projektu jest bez sensu. Zaciśnij poślady i jedziesz do końca, będzie mocny model w portfolio :D

Kolorki imo fajne ale ja bym spróbował rogi zrobić bardziej takie białawe. A i teraz zauważyłem... te poprzeczne fałdy na środkowej tkaninie wyglądają troszke nierealnie tzn. nie widze niczego co by mogło je wywołać :)

A i na koniec powiem tyle, że masz go skończyć, bo jak nie to dostaniesz ujemnego repa :P

Pozdrawiam

ETA :]

Siemka,

Morte dasz rade, texturki teraz są dosyć rozmyte, dodaj w photoshopie jakiejś organicznej faktury do ciała ale bez przesady. Do materiału(szmaty) dodaj faktury tkaniny masz tego pełno na cgtextures i koniecznie zrób jakiegoś dobrego speculara. Dodaj światełko i będzie się super prezentować.

Słyszałem że masz dostać bana jak nie skończysz więc jedziesz z tym koksem.

Powodzenia!

Też się podpisuję pod tym banem:) Przyślij zwolnienie do pracy i kończ bo czas goni. Trzymam kciuki

Guest User190

Jestem z Tobą Zią - napisz mi PMkę z mailem, to wyślę Ci gotowe studio do renderków w maxie (thx dla krzyśka_gfx za koncepcję).

Jesteś naszą jedyną bronią w walce z milionami - trzeba Cię wspierać :)

Guest Morte

Wiecie, może i grozi mi ban ale chyba zrezygnuję, przynajmniej na razie... na finisz i tak nie mam szans, a już patrzeć nie mogę na niego. Designer ze mnie żaden, ta postać jest niesamowicie nudna i sztampowa, nie prezentuje sobą nic fajnego... W dodatku większość rzeczy robiona była w pośpiechu i popełniłem masę błędów która teraz wyłazi, utrudnia pracę. Ech. Na razie go odłożę, może jak odpocznę to wykończę go tak jak bym chciał.

Choć miło oczywiście że wykazujecie taką niezwykłą troskę:P

@[email protected] z jednej strony to by było chyba wbrew regułom, a z drugiej ja nie używam maksa:D

Ah żeby nie by lo ze gadam po próżnicy i zalę się do księżyca:

22realtime.png

Nie ma to jak poddać się w ostatniej chwili... posiedź trochę i wyślij. nic nie stracisz

Trochę szkoda że nie skończyłeś na czas ale trudno się mówi. Mam nadzieje że za rok zrobisz coś fajnego i już bez takiej presji. :)

Zamierzasz kiedyś kończyć ten model? Może jakbyś poczekał kawałek i odpoczął od niego to byś zrobił, świetna praca do teczki by była.

Po ptokach już ale edit zrobiłem jak ja bym tego pana widział. Trochę suwakami pomachałem. Mam nadzieje e się nie obrazisz. ;)

lalalam.jpg

Guest Morte

Pewnie ze się nie obrażę - taki feedback jest zawsze bardzo pomocny, i pozwala na świeże spojrzenie na własna pracę.

No ogólnie sorry ze tak wyszło ale jednak maturka wtrąciła swoje 3 grosze. zawsze jest next year.