Jump to content
Sign in to follow this  
Zielok

Skrzynia i groby....

Recommended Posts

384 tris - skrzynia posiada wnetrze dlatego taka ilosc polyglonow. i Do tego jeszcze nie jest skonczona. Tekstura bedzie jeszcze ulepszona i w modelu tez widze kilka bledow

skrz1.jpg

I nie Tylko eMPeck groby robi:)

132 tris

s4.jpg

s4a.jpg

96 tris

s5.jpg

hmm no niby dobre tekstury ale jakos nie moge sie przekonac ze to sa groby... tak samo tej skrzyni \"cos\" brakuje... wracajac do nagrobkow, to chyba sa przekombinowane :|

skrzynia cienka - groby superek szczegolnie ten \'slupek\' bo w tej plaskiej mogile wogole mi nie pasuje ten napis - chrzani wszystko!!

Darkelf - wiem, ze groby sa przekombinowane ale rzycaja sie w oczy a to chcialem osiagnac. Pozatym lubie takie przekombinowane klimaty.

ftorek - mnie sie ten napis naprawde podoba:)

Co do skrzyni to no coz chyba nie jest znowu taka najgorsza?

hej - nie napisalem - \'najgorsza\' - a \'cienka\' - czyli nie taka znowu zla

nie wiem w jakiej grze ma to wszystko wystepowac (fpp czy izometryczny widok) - od tego duzo zalezy (i jak pokazujesz nam obrazki - pokazuj raczej tak jak to bedzie widziane w grze - chociazby dlatego ze znajac cel (czyli widok w grze) mozna sporo \'naoszukiwac\' widza :D

a co do skrzyni - te boki (na klapie) mnie nie przekonuja w ogole - dziwne - takie oble - ale piszesz ze jeszcze poprawisz - wiec spox :D

slaba texturka na skrzyni, wyglada bardzoo nierealnie... a co do grobow nie mam zastrzezen :D

Mi sie wydaje ze ta pokrywa powinna być rozmiarów reszty.. bo jest troche wieksza i wystaje i troche dziko wygląda... a textury mi sie podobają ;)

darkelf moge ci zdradzic sa to modele do gry :) A jakiej no coz niejestem osoba uprawniona zeby o tym mowic. Za niedlugo pewnie i tak sie wszystko wyjasni

Fields of war tez jest profesjonalnym projektem :) Btw. FOW jest dalej w produkcji tylko ze wzgledu na specyfike produkcji (czyli jej wielkosc i stopien komplikacji) jest teraz niejako na drugim planie ale prace sa kontynuowane.