Jump to content

Recommended Posts

Witam,

To jest moja bodajże 2-3 wizka , coś koło tego."Ukończyłem" ją , a raczej zatrzymałem się na tym poziomie ponieważ coś ze scenką jest nie tak , i nie moge wyrenderować teraz , a nie chce mi się usuwać po kolei wszystkich obiektów w scenie:

77320726.th.jpg

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to nic ciekawego tu nie ma :)

Te krążki mi się nie podobają i spłaszczone kamienie.. No ale trzeba przyznać, że idzie Ci lepiej.

Link to post
Share on other sites

Render czysty, ok - aleee kurcze projekt słaby, nic ciekawego. Fajna wizka to nie tylko białe ściany i prześwietlone firanki i brak szumu. Troszkę nie czuje sensu tego pokoju, dwie kanapy stojące bokiem do wysoko wiszącego TV - symetria to antyk i klasycyzm ;-). Lampy po bokach zarówno halogeny jak i stojące, a tak naprawdę przydałaby się na samym środku- jedna porzadna i ciekawa lampa. Nie wiem czym się inspirowałeś przy projektowaniu ?

Link to post
Share on other sites

Trochę sterylnie, i chyba proporcje są nie teges, bo pomieszczenie wygląda jakby miało 2,0m wysokości. Dla hobbita to okej opcja, ale już średniego wzrostu Azjata czułby się zakłopotany. I trochę niefajnie miesza ta ściana z prawej z kamienną fototapetą. Ale jakby trochę posiedzieć, to mogłoby być znacznie lepiej :)

 

jahred6 - nie każda wizka to już projekt, więc nie rozumiem zbytniej przesady ;)

Link to post
Share on other sites

barel w dziale Galeria 3D (Finished Works 3D) powinny być projekty, w WIP'ie się zgodzę że czasem tak nie jest, ale nie w przypadu wnętrz. Nie ma czegoś takiego jak wizka wnętrza która nie jest w jakiś sposób projektem, kompozycją itd...

 

Co do pracy, Black Pantera nanieś jakieś zmiany i wrzuć może do wipa.

Link to post
Share on other sites

Jak koledzy już pisali wyżej, ta scenka nadaje się do WIP. Całkowicie źle nie jest. Na pewno mi nie pasują te światła na suficie. Za bardzo wystają.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy