Jump to content

Recommended Posts

Zasadniczo wszystko pięknie tylko cienie się kłócą ze sobą. Wszystko wygląda jakby było oświetlone tylko światłem słonecznym a cień mostu pada zupełnie inaczej niż motoru. I to chyba jedyna rzecz jaką mam do zarzucenia;)

RaVirr :)

wszystko oświetlone jest jednym światłem - owszem (vraysun+gi). Czemu jest zle?

Co do cienia wszystko renderowane jest za jednym zamachem wiec nie mogą być od jednego światła 2 różne kierunki cienia. Prawdopodobnie zasugerowałes się kształtem cienia pod mostem, któremu kształt nadaje również murek po środku.

tutaj wrzucam siatke zeby wszystko było jasne :)

Pozdrawiam :) i dzięki wielkie wszystkim komentującym

wireh.jpg

Edited by Luchu

4* ode mnie

RaVirr, z cieniem jest chyba wszystko ok.

Brud na motorze trochę dziwny a ten napis na moście to już mogłeś sobie naprawdę darować:P

Bardzo ładnie jest. Wipa przyznaję się bez bicia nie widziałem, ale efekt końcowy co najmniej świetny!

Czy aby czasem przednie koło nie powinno być skręcone w lewo trochę?

Jako że wielu użytkowników mówi o kierownicy, ośmiele się napisać że przeglądalem sporo zdjęć i reguła skręcania kierownicy w strone w ktorą motocykl jest pochylony nie zawsze na nich zachodzi.

Kilka zdjęć

yamaha-XT-660R-2004-remus-freeride.jpg

2007-yamaha-R1.jpg

no niezle to wyszło jednak vray to potęga

rzadko się zdarza model pojazdu + wymodelowana scena jeszcze w takim wydaniu

ja też jestem za srebrną, a może i nawet złotą galerią

dziwię się że w złotej, srebrnej galerii są prace które tam wogule nie powinny się znaleźć, zaniżają poziom

Edited by Wodzumarcin

dziwię się że w złotej galerii są prace które tam wogule nie powinny się znaleźć, zaniżają poziom

pytanie tylko, kiedy one się tam znalazły. To co parę lat temu było czymś mega, dziś już nie musi robić takiego wrażenia.

Hm ale wiesz nigdy nie odbiera się raz nadanej nagrody/wyroznienia. Watki mają swoje daty wiec widać kiedy zostala praca wykonana. Poza tym to nie jest coś co ma być wizytówka polskiej społeczności graficznej, a raczej wyróżnieniem dla osoby tworzącej. (no chyba ze ma być wizytowka, ale nie sądze).

pozdrawiam

Guest Grievous

Błaaaagam, zdradź ustawienia renderinguuuuu xD Prose:P To jest V-ray?:) Czy innego dziada używałeś? Praca ekstra. Dbałość o detale widać odrazu dużą. Może fakt, troche za dużo błota na motorze jak na tak słoneczny i pogodny dzień z latającymi gołąbkami, ale graficznie rewelacja jak dla mnie. Choć jestem grafikiem i pewne rzeczy zauważam, to jakbym tą fote na allegro zobaczył, to bym kupił :) heh

"TU BYŁEM - Terminator 2" -RULES xD

Pozdrawiam

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy