Jump to content

[Zlecenie Prywatne] Logo 3D + Animacja

Recommended Posts

Już sam fakt, że opisujesz jakie to proste... a jednak sam nie możesz/nie chcesz/nie potrafisz tego zrobić sprawia, że sytuacja robi się podejrzana...

...zrób to sam... zaoszczędzisz te kosmiczne pieniądze.

Oj przestancie ludzie po czesci oczywiscie rozumiem oburzenie wiekszosci ale autor nie lamie regulaminiu moze zlecac jawnie co mu sie podoba i za ile jesli znajdzie sie ktos kto zrobi to za taka cene to komu to przeszkadza? Duna chce robic to niech robi nie ma co odrazu wysmiewac. Tak jestem za gnojeniem ludzi ktorzy pytaja sie o "x" lub inne takie ale gdy ktos tak naprawde nic zlego nie robi to nie ma co naskakiwac na niewinnego usera. Ludzie za free robia te wszystkie mmorpg a ktos nie moze zrobic prostego loga za te 3 dychy? Przeciez nikt tutaj nie zmusza by pro ludek odchodzil od swojego zajecia i tyral za grosze.

Peace and love bo widze ze max3d.pl robi sie ostatnio nerwowe

Dobra dobra dobra, świat młodych jest tani. Pewien "komercyjny" młodzieniec zaczynał od niszy ekonomicznej. Jeśli założy firmę i zrobi dla firmy albo poważniejszego klijęta może brać więcej. A do tego musi dorosnąć. Zostawcie sprawę bez komentarza.

edit: czasem robię deserek swoim kumplom z mojego województwa za darmo ;p

Starannie się wezmę za logo w weekend.

świat [...] jest tani. [...] poważniejszego klijęta [...] bez komentarza. [...]

No weź się...

Dobra dobra dobra, świat młodych jest tani. Pewien "komercyjny" młodzieniec zaczynał od niszy ekonomicznej. Jeśli założy firmę i zrobi dla firmy albo poważniejszego klijęta może brać więcej. A do tego musi dorosnąć. Zostawcie sprawę bez komentarza.

edit: czasem robię deserek swoim kumplom z mojego województwa za darmo ;p

Pewny młodzieńcu... chcesz obsługiwać najpierw młodych a później duże firmy... ok... ale KLIJĘT.... pisze sie KLIENT

zrobie to za 15 zl :D

pomogę Ci ! ;P

edit:

jak widzę twoje super posty w dużej ilości z błędami ortograficznymi itd itp to aż się chce coś odpisać...ale chyba nie warto bo co chwile Ci o tym ktoś mówi..

Edited by peterr
Powinieneś poprosić o zrobienie tego za free. A w zamian doładować grafikowi komórkę za 50zł.

pozdrawiam.

a jak mam komórkę na abonament to co? nie myślisz o wszystkich tylko o sobie... a fe :P

a jak mam komórkę na abonament to co? nie myślisz o wszystkich tylko o sobie... a fe :P

To masz przechlapane i robisz za Free. ;)

P.S. Są jeszcze GiftCard's w Reserved albo gdzie tam bądź. :)

maverick - to ty jesteś Tym Wielkim Szu...? Zawsze możesz składać długopisy...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy