Skocz do zawartości

Organizacyjne: Buźki/emotioikony


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!

 

Emotioikony/buźki zostały wyłączone.

 

Powód jest bardzo prosty: ma to na celu zwiększyć w pewnym stopniu czytelność forum. Zdarzały się wypowiedzi do tej pory w których autorzy zostawiali tylko uśmiechniętą buźkę czy bez zadnego komentarza. Chcemy takim postom zapobiec.

 

Nie sa one niezbedne w komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja bym wywalił też te buźki, które są przy tematach prac w każdym z działów... zupełnie bez sensu są te facjaty; niczego nie wnoszą a tylko psują symetrię strony; czytasz tematy, wszystko jest konkretne, w kupie a tu nagle ryło jakieś wyłazi po lewicy ... eeech, męczy tylko wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZUDZU. Właśnie to zrobilem. Faktycznie lepiej.

 

Originally posted by dzudzu

ja bym wywalił też te buźki, które są przy tematach prac w każdym z działów... zupełnie bez sensu są te facjaty; niczego nie wnoszą a tylko psują symetrię strony; czytasz tematy, wszystko jest konkretne, w kupie a tu nagle ryło jakieś wyłazi po lewicy ... eeech, męczy tylko wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję wywalić całą szatę graficzną forum, męczy tylko wzrok... no i avatary, nawet te 10kb może denerwować modemowców... niech tylko zostanie banner, on jest zaje...

 

tak w ogóle to proponuję przenieść forum na IRCa, będzie ultra czytelnie, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack: wszystko bylo by super gdyby userzy streszczali sie w swoich wypowiedziach kompensujac caly swoj przekaz do jednego postu na watek a nie robili z niego chata. w galerii i wip`ach wiecej tekstu jest w sygnaturach niz w komentarzach. awatary i obrazki w podpisie czesciej laduja sie wolniej niz hires rendery. user tak swietnie modelujacy fury jak Ty nie potrzebuje dodatkowej reklamy a wszyskie zmiany maja sluzyc jeszcze lepszemu, szybszemu i bardzej czytelnemu dzialaniu forum.

 

buziaczki

 

***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ja teraz nie mówię o sygnaturach tylko o emotach, poza tym nie każdy nowy user wie, jaki to ja jestem świetny modeller samochodów (tu powinien być emot z \"oczkiem\" ;)), jak dla mnie czytanie takich suchych tekstów jest po prostu nudne, już wertowanie programu telewizyjnego jest ciekawsze... i niech mi nikt nie pisze, że przecież w każdej chwili mogę przejść na inne forum

 

beer_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst zamieszczony przez Loozack

... i niech mi nikt nie pisze, że przecież w każdej chwili mogę przejść na inne forum

 

 

wszystkim nam byloby smutno. naprawde. ale ten czas moglbys wykorzystac na nauke oswietlenia i renderingu ;)

a znaczenie emotikon bez obrazkow chyba kumasz :* komorki nie masz? :P

 

 

:*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack : czytanie suchego tekstu jest nudne? W książkach niema emotikonek i jakoś potrafią być ciekawe. Zawsze pozostaje pisanie zwykłych znaczków :-P.

Żeby nie było że się ciebie czepiam. Ostatnio po prostu rzadko się zgadzamy :)

 

akdsn : Ja niemam komurki i rozumiem te kre... głupie znaczki :* :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam się będe renderami przejmował :> zamiast nich umieszczę tekst \"fajny render samochodu, dobrze oświetlony\", będzie czytelniej, bo przez te głupie rendery to czasami się trzeba tyle \"nascrollować\", że hej :]

 

a tak w ogóle... to robisz off-topic :P

 

EDIT

 

^ to było do Akdsn ^

 

Batou, ale masz porównanie... nie wiedziałem, że w tekstach na forum mogę znaleźć ciekawą fabułę i jakąś akcję, no ale może tobie jednak to jakoś działa na wyobraźnię

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to było złe porównanie. Mimo to nie rozumiem twojego podejścia do tego jakże ważnego tematu :P. Tak czy inaczej liczy się treść a nie jakieś głupie znaczki. Zresztą nikt ci przecież nie broni ich używać w formie tekstowej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst zamieszczony przez Loozack

 

Batou, ale masz porównanie... nie wiedziałem, że w tekstach na forum mogę znaleźć ciekawą fabułę i jakąś akcję, no ale może tobie jednak to jakoś działa na wyobraźnię

 

 

Można znaleźc, ale juz nie chce przytaczac ;)

Co do emotków, rozbrajały mnie mnożące sie posty \":)\" :[piwko]\" czy \"[lol2]\", juz nie mówiąc o typowo artystycznych przeplatankach tekstu i emotków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj już bez przesady :>

 

btw: z jednej strony dbałość o \"czytelniejsze\" forum przez zlikwidowanie emotów a z drugiej jakaś dziwna, nowa ramka w koło textów typu \"quote\" :| i bądź tu mądry...

 

mam propozycję, aby w ustawieniach była do wyboru opcja pokazywania emotów, wtedy będzie można wybrać czy się chce je oglądać, czy nie i wszyscy będą szczęśliwi :>

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasny.gif

 

Łączę się w bólu z Loozackiem. Większość zmian super i duże brawa dla Adka i osób, które mają sporo pomysłów na forum ogólnym i w moderators zone, ale nie podoba mi się likwidacja uśmieszków.

 

Jedyne forum gdzie brak usmieszków mi nie przeszkadza jest na flashroom.com, ale tam layout, szerokość pola na tekst (czytelność) jest na to przygotowany.

Max3d ma inny charakter, bardziej nastawiony na obraz i emoikonki stanowia czesc tego calego, tętniącego życiem, \"exhibition\".

 

Wbrew pozorom wczesniej bylo dla mnie czytelniej. Teraz wszystko zalał tekst. Nie da się odróżnić \"na szybko\" wątków poważnych od tych bardziej na luzie, które można było zignorować lub poczytać w zależności od nastroju. Teraz nawet nie wiem co mam ignorować..

 

Poza tym ilosc usmieszkow okresla charakter i osobowosc ludzi na forum. Czy Loozack dla nas byłby tym kim jest bez uśmieszków i piw? A ile jest rzeczowych i konkretnych osob, ktore wyroznia wlasnie brak wszelkich emoikonek.

 

 

No i ostatni, wizualny, argumant:

 

ikonki1.gif

ikonki2.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leezack: Wyobraz sobie slonko, ze emotikony istnialy dlugo przed GG i ludzie potrafili za ich pomoca wyrazic emocje. Glowka w lewo i wszystko jasne, obacz ->

 

:>

 

:)

 

;)

 

:D

 

;>

 

:P

 

:{

 

:O

 

:|

 

:(

 

(x)(x)

 

8===D

 

 

Emoty sa czasami fajne, ale jak widze dziesiatki pomaranczowych wykrzyknikow, albo co drugie slowo [lol], tudziez [piwo], to mnie skreca.

 

Leander: manipulancie;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności