Jump to content
ttaaddeekk

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

Recommended Posts

To tak propo prezydenckiego programu ratowania zarejestrowanej i kontrolowanej prawnie organizacji przestępczej.

10846220_579568455522613_3867239594531779184_n.jpg?oh=1874741ff5fe93d4c8ba9f6f1bca2aca&oe=56E6E59D

aj ubiegli mnie- chciałem sobie diody do swoich kamerek dołączyć w podobny sposób. Nie fair, ze im płaca za takie rzeczy :P

Kurde Diseny robi masakryczna robote z tymi ich wszystkimi patentami. Rozumiem ze to nie jest realtime? :]

Nie fair, ze im płaca za takie rzeczy :P

olaf zatrudnij sie u nich, tez ci beda placic ;)

To z mruganiem z różnych kątów podczas skanu widziałem już kilka lat temu więc ich też ubiegli. Tylko że w tamtej metodzie światła były 3 (R,G,B). Tutaj jest więcej i szybciej.

Brak oklaskow rozumiem spowodowany byl omdleniem calej widowni. Jeszcze kilka naprawde dobrych - dzialajacych - technologii pokazali.

Fxguide zrobil dluzszy wywiad z ekipa od efektow wpecjalnych. Ńie chce mi sie ogladac calego wiec nie mam pewnosci czy tylko od efektow praktycznych czy jeszcze cyfrowych ale wrzucam do watki cg bo ladnie pokazuja passy i kompozycje.

[video=youtube_share;G42oiW2EosU]

Jaw drop. Wyglada jak ten fejk pokazywany na tizerze

[video=youtube_share;3ZMU7hlC-Hk]

Drukarka 3D, oparta o żywice utwardzane światłem z ekranu dowolnego smartfona. Za 99 dolków...

Kupiłem z miejsca. :D W updatach można zobaczyć jakość wydruków, nie jest to Form1 ale jest dużo lepiej niż drukarki FDM jak Makerbot.

Koles na podkascie Makermuse na poczatek to podwazal, bo wygladalo jak fejk, a prototypy wydrukow to niekiedy czyste fejki. Pozniej sie z nim skontaktowali i wytlumaczyli, ale on nadal jest pewien ze czesc prototypow to fejki. Ogolnie to dziala - bo sa takie technologie utwardzania swiatlem.

Liczcie sie z bardzo drogim filamentem, bo to musi twardniec z samego swiatla z ekranu. No i drukujecie kilka godzin bez podgladu czy w ogole dalo rade. Chyba makerboty to lepsze rozwiazanie, za tysiaka da sie cos tam zlozyc.

Drukarka 3D, oparta o żywice utwardzane światłem z ekranu dowolnego smartfona. Za 99 dolków...

Kupiłem z miejsca. :D W updatach można zobaczyć jakość wydruków, nie jest to Form1 ale jest dużo lepiej niż drukarki FDM jak Makerbot.

Hej, jak Ci się to sprawuje? Co się dzieje jak np. telefon zacznie dzwonić w trakcie drukowania i czy proces można przerwać i później kontynuować?