Jump to content
ttaaddeekk

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

Recommended Posts

artysci testuja Surface Studio - spoiler - w pro pracy chyba sie nie sprawdzi i wielu z nas

[video=youtube_share;9NhyDiiaXic]

Może nowa wersja za jakieś 2 lata będzie się nadawała do pracy w 3D. O ile jeszcze nie powiększą rozdziałki oczywiście.

koles wczesniej wspomina o tym jak dobrze sie pracuje w 200% windowsie i chyba do tego to jest. Licze ze Lenovo wypusci taki ekran w 2017

Może nowa wersja za jakieś 2 lata będzie się nadawała do pracy w 3D. O ile jeszcze nie powiększą rozdziałki oczywiście.

myślę że nowa wersja wyjdzie za rok. max 2... patrząc na to jak microsoft wypluwa swoje produkty. wystarczy że będą tam karty GTX 1060.. ale z drugiej strony.. to tam jest GTX 980M więc też kurde nie przesadzajmy że to tak się totalnie nie nadaje do 3D.. bo przecież sami wiemy ile można zdziałać nawet na laptopie z integrą.. aczkolwiek fakt faktem przy takiej rozdzielczości jak tam... no trzeba by to przetestować miej więcej do ilu poly jest to wydajne.

Edited by Maciek Jutrzenka

Odpalisz na tym soft 3D i zrobisz proste zlecenie. Pewnikiem. Ja mówię o dużych projektach.

Polygony nie są dużym problemem, tekstury i shadery są. Ja w robocie mam GTX760 i on mi ledwo styka do robienia mojej roboty- Assetów do gry. Jakbym level artem w silniku się zajmował to nie mógłbym pracować normalnie. Ten Surface, z jego GPU i rozdziałką w moim przypadku nie pozwalałby na normalną pracę.

Przy rozdzialce 1/2 pracowac sie brdzie bosko nawet na i5, anyway muzeum z mojego rodzinnego miasta dostalo nagrode. W srodku jakosc ekspozycji porownywalna do Muzeum Zydow Polskich. Tylko mniejszy i bufet zdecydowanie gorszy

[video=youtube_share;qilRXXcZjqs]

incepcja. w programie cspan (obrady senatu), kanal RT (russia today) o sytuacji w Polsce (San cos tam, w Polsce pewnie wiedza o co kaman)

Nareszcie. Rozwałka totalna. To powinno polecieć na główną do newsów.

Sprzed 2 lat, nie wiem czy było ale zostawiam to tutaj. :)

Dawn of the Planet of...

making-of

Sprzed 2 lat, nie wiem czy było ale zostawiam to tutaj. :)

Dawn of the Planet of...

making-of

Az sie nie chce wierzyc ze to jedna osoba zrobila.

a co maja robic? Premie same sie nie wyplaca ;)

wklejam z uwagi na ilosc referencji w tle. Ulubione: 'heBrew Coffe'

Mamy w Polsce instytucję, która traci 50 mld rocznie i premie wypłaca. W czym problem? :D

Trochę lipa z tymi multiplayerowymi grami w które nikt nie gra rok po premierze.

Pozwolę sobie ukraść link, na który natrafiłem na wykopie. Jak sieci neuronowe radzą sobie z animacją postaci w czasie rzeczywistym.

Animatorzy, pakujcie się ;)

Moze niektorzy, ale na pewno nie wszyscy ani wiekszosc.

Animatorzy zawsze beda potrzebni :) Szczerze nie sadze zeby taka technologia mogla kiedykolwiek zastopic calkowicie reczna animacje, a juz na pewno nie artystyczna.

Edited by keajra

ekonomia ma rozpracowany taki proces dysrupcji:

[video=youtube;Zn6-KksdOgE]

p.s. video z piratem niesamowite. Zgodnie z wykladem - czekam na indie games na tym poziomie.