Jump to content

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

Recommended Posts

• Replies 864
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kto miał podobne przeżycia? 🙂 89717681_161123072012718_2028798459463448502_n.mp4

Posted Images

Może nowa wersja za jakieś 2 lata będzie się nadawała do pracy w 3D. O ile jeszcze nie powiększą rozdziałki oczywiście.

myślę że nowa wersja wyjdzie za rok. max 2... patrząc na to jak microsoft wypluwa swoje produkty. wystarczy że będą tam karty GTX 1060.. ale z drugiej strony.. to tam jest GTX 980M więc też kurde nie przesadzajmy że to tak się totalnie nie nadaje do 3D.. bo przecież sami wiemy ile można zdziałać nawet na laptopie z integrą.. aczkolwiek fakt faktem przy takiej rozdzielczości jak tam... no trzeba by to przetestować miej więcej do ilu poly jest to wydajne.

Edited by Maciek Jutrzenka

Odpalisz na tym soft 3D i zrobisz proste zlecenie. Pewnikiem. Ja mówię o dużych projektach.

Polygony nie są dużym problemem, tekstury i shadery są. Ja w robocie mam GTX760 i on mi ledwo styka do robienia mojej roboty- Assetów do gry. Jakbym level artem w silniku się zajmował to nie mógłbym pracować normalnie. Ten Surface, z jego GPU i rozdziałką w moim przypadku nie pozwalałby na normalną pracę.

Przy rozdzialce 1/2 pracowac sie brdzie bosko nawet na i5, anyway muzeum z mojego rodzinnego miasta dostalo nagrode. W srodku jakosc ekspozycji porownywalna do Muzeum Zydow Polskich. Tylko mniejszy i bufet zdecydowanie gorszy

[video=youtube_share;qilRXXcZjqs]

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Animatorzy, pakujcie się ;)

Moze niektorzy, ale na pewno nie wszyscy ani wiekszosc.

Animatorzy zawsze beda potrzebni :) Szczerze nie sadze zeby taka technologia mogla kiedykolwiek zastopic calkowicie reczna animacje, a juz na pewno nie artystyczna.

Edited by keajra

ekonomia ma rozpracowany taki proces dysrupcji:

[video=youtube;Zn6-KksdOgE]

p.s. video z piratem niesamowite. Zgodnie z wykladem - czekam na indie games na tym poziomie.