Jump to content
ttaaddeekk

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

Recommended Posts

ten typ to rzeznik od lat 🙂 obczaj reszte

• Like 1

widzialem dzisiaj trailer, no to zloto jest jakies 🙂 czekam z niecierpliwoscia 🙂

Posted (edited)

Fajnie, że będzie na netflixie 🙂 Tak samo się ucieszyłem, że na HBO wrzucili "Jeszcze dzień życia". Nie mam samozaparcia ani pamięci aby po kinach/festiwalach bywać a tak z przyjemnością obejrzałem. Oby więcej tego typu produkcji udostępniali na platformach.

Edited by makak

Kolejna porcja jednominutowych tutoriali:

Ten gość to jakiś czarodziej - niby śmiesznie, niby byle jak i na szybko, a finalne efekty świetne. Dzisiejszy tutek o wieżowcach też mnie rozbroił.

PS. Tymczasem ja przy kompie...

source.gif

• Like 2

on po prostu implementuje techniki które używa się w produkcjach... Project mapping tego typu.. to jest codzienność..

Edited by Maciek Jutrzenka

przesliczne 🙂 trzeba bylo wrzucic jako newsa 😉 

Sterowanie mayi głosem, nawet daje radę 🙂

A tutaj David Kahl dodaje bazę danych houdiniego z informacjami o nodach do alexy, można się do niego zgłosić do testowania. 

Ciekawa drukarka, przy regularnej cenie bym się zastanawiał ale po takiej obniżce biorę chyba ze dwie 🙂 

It's no brainer 🙂

916741561_Screen24_10.20190001.png.f23dc5c1393ee00551af90feb25ded12.png

Edited by Destroyer
  • Like 1
  • Haha 1

ej no przesadzili z przecena 😄 ale serio 2 tysie talarow 😄 kontra 10 tysi za forma 3 xl? 😄

Prawda ale w dzisiejszych czasach to przeceny mają robić wrażenie, idziesz kupić koszule i patrzysz że kosztuje aż 3 stówki ale druga gratis, w innym sklepie kupując krawat czy poszetkę druga gratis albo -50 na start nowej kolekcji czy tam dają ci korzuch czy inne palto bo nie schodzi 🙂 albo mistrzostwo świata gdy dają jakieś bundle gier czy to na steamie czy gdzieś na humble i trąbią że jest zniżka z 1000zł na 19zł 🙂 I ludzie głupieją nie myśląc, że to obniżka z ceny premierowej która mogła mieć miejsce nawet 10 lat temu 🙂

Świetny kanał o restaurowaniu obrazów, bardzo relaksujące jest oglądanie tych filmików zwłaszcza że to ktoś inny się tam męczy 🙂