Jump to content
ttaaddeekk

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

Recommended Posts

We need some portraits.... But not pay all of them.. Lets make a competition xD.

Gdy klient pod dwóch tygodniach prac omawia kolejną listę poprawek i nagle przychodzi senior brand manager z całkowitą zmianą koncepcji lub anulowaniem projektu 🙂

• Haha 2

cos pieknego 🙂 najszczersze gratulacje projektu

wow postacie zrobione w 3d wyglądają jak żywe

Ale co za firma konkretnie bo w googlach nic nie znalazłem poza jakimiś tam zwyczajnymi - dla mnie nieznanymi firmami 😉  Na początku jak zobaczyłem, że Traitor pisze pomyślałem o PI 😛

Też pomyślałem o PI ale co jak co reklama działa tj ludzie o tym mówią i podsyłają linki, myślę, że takie było założenie żeby zrobić coś przaśnego i na poziomie teledysku Hasselhoffa żeby tematycznie się zgadzało🙂 poza tym dzień pracy i pyk 100tys uczciwie zarobione 🙂 

Myślisz, że taki był brief?

W dniu 27.07.2020 o 14:36, Destroyer napisał:

zrobić coś przaśnego i na poziomie teledysku Hasselhoffa żeby tematycznie się zgadzało

🙂

Reklama ewidentnie robiona pod konkretny target także bardzo możliwe, jeżeli nam się nie podoba to musimy być tymi idiotami bo reklama jak i sklep nie dla idiotów przecież 🙂

To jak olbrzymia większość gówno gierek mobilnych i facebookowych krzyczących, że tylko 1% ludzi sobie z nimi poradzi, o czym by nie były i jakie "wyszukane" mechaniki by nie posiadały to wszystkie te gry to gry logiczne i jeżeli w którąś grasz to znaczy, że już przegrałeś ale nawet o tym nie wiesz bo nie posiadasz podstawowego narzędzia potrzebnego żeby to określić tj ilorazu inteligencji wyższego od temperatury pokojowej 🙂 Czyli poprzeczka jest zakopana bardzo nisko ale i tak dla wielu nie do przeskoczenia 🙂 

• Haha 1

Jak dla mnie to reklama zrobiona celowo w kiczowatym stylu, z przymrużeniem oka, mnie rozśmieszyło:D

• Like 1

9 hours ago, Destroyer said:

Reklama ewidentnie robiona pod konkretny target także bardzo możliwe, jeżeli nam się nie podoba to musimy być tymi idiotami bo reklama jak i sklep nie dla idiotów przecież 🙂

Stary chwyt - stosowany tez w polityce. "Na nas glosuja tylko inteligentni ludzie" :D

• Like 1

Praca w majce też czasami tak wygląda po 10 latach jestem strzępkiem człowieka 🙂

• Like 1
  • Haha 4

Kurde, zbrush to mnie tak dzisiaj już zdążył zniszczyć psychicznie.. crashe, wywalenie sterów od talbetu i inne takie fajne sprawy.

• Like 1

W takim razie w koncu wiem, dlaczego sasiad pietro nizej dzien w dzien uderza w biurko i drze sie na cala jape, tak ,ze go slychac na pol osiedla:)

• Like 1

Posted (edited)

Ojj tak, dlatego z Mayki postanowiłem się przesiąść  na Blendera. Też ma swoje "uroki" ale przynajmniej nie crashuje no 3 kliknięcia jak to czasem Mayka ma w zwyczaju 😄

Edited by fletcher
  • Like 1
  • Haha 1

5 hours ago, michalo said:

Kurde, zbrush to mnie tak dzisiaj już zdążył zniszczyć psychicznie.. crashe, wywalenie sterów od talbetu i inne takie fajne sprawy.

Sprawdź czy RAM ci czasem nie siada. Jak masz XMP odpalony to wyłącz dla testów.

• Confused 1

2 godziny temu, Xaia napisał:

Sprawdź czy RAM ci czasem nie siada. Jak masz XMP odpalony to wyłącz dla testów.

Miałem podobny objaw. Wymieniłem ram, odpaliłem zbrusha, machnąłem 2 razy pędzlem i wywaliło sterowniki od wacoma. Okazało się, że właśnie ten nowy ram był zwalony.

• Sad 1

4 godziny temu, fletcher napisał:

Ojj tak, dlatego z Mayki postanowiłem się przesiąść  na Blendera. Też ma swoje "uroki" ale przynajmniej nie crashuje no 3 kliknięcia jak to czasem Mayka ma w zwyczaju 😄

Prawda, a jeśli już się Blender wykrzaczy to najczęściej tak nagle, że człowiek nawet się zdenerwować nie zdąży:)

Z tego co jakiś czas temu testowałem RAM to był ok. Problem tkwi w tym, że tylko maya jest tak niestabilna a pracuje w niej na raczej niewielkich scenkach (gamedev) - obiekty po max kilkanaście tysięcy tri i z 4 materiały. Substance Painter za to potrafi zapchać praktycznie cały ram tak samo jak UE4 i jakoś działa bez wywalania. A maya wywalała mi na kilku różnych kompach, robiłem to co autodesk zalecał, czyściłem prefsy praktycznie co tydzień, nie mam żadnych pluginów/skryptów a i tak czasem wstawie boxa, zrobie 1 extrude i ctd... 😄

16 godzin temu, Traitor napisał:

W takim razie w koncu wiem, dlaczego sasiad pietro nizej dzien w dzien uderza w biurko i drze sie na cala jape, tak ,ze go slychac na pol osiedla:)

o nie widzialem sasiada na osiadlu 😄

• Haha 1