Jump to content

Recommended Posts

czekam na kolejnego strima wczoraj żałuje że poszedłem film oglądać takiego gniota dawno nie widziałem.

patent z olejeniem rycerza jest mega! można by rozwinąć w obrazek -> kilku gnomów uwijających się wokół zdenerwowanego/zniecierpliwionego rycerzyka czekającego na możliwość wyjechania w pole,albo taki warsztat przed którym kolejka a w nim praca wre :P (PIT stop rycerski)

Dzięki CUKIERASS,

a to pozostałości z Fusowego wyzwania. Jakoś podołałem zrobić codziennie szkic. Chwała Wojtkowi, że poruszył masy i pozdrowienia i podziękowania dla pozostałych szkicujących, było na co popatrzeć!

days_18_to28_copy_by_ethicallychallenged-d5wiiox.jpg

Z nudniejszych rzeczy, uległem namowom takiego jednego typa i założyłem bloga, na razie jest jeden wpis z materiałem, który i tak już widzieliście. Bohaaastwo!

blog%2Bbanner%2B900.jpg

Link do bloga: http://art-oo-deetoo.blogspot.co.uk/

Odkąd zobaczyłem prace Omena jakoś tak w 2008, marzyłem sobie, żeby kiedyś też robic obrazki które będą ozdabiać okładki książek. Nareszcie udało mi się spełnić to marzenie za sprawą pewnego autora, któremu spodobał się mój obrazek sprzed roku. Kadr musiał ulec zmianom, otoczenie dostało więcej detalu i kilka nowych barw, a mój wędrowniczek musiał przejść operację zmiany płci i teraz jest kobietą, no ale czego sie nie robi dla bycia na okładce :]

guardian_of_the_sunset_by_ethicallychallenged-d5wyb94.jpg

Gratulacje, oglądanie swoich prac w druku to super frajda.

A co do książki to zapytam tylko, co, kto, gdzie, kiedy? ;]

Bardzo malarskie, ale widać ze panna pierwszy raz na okładce, bo źle pozuje ;)

pokaż jak zmasakrowali to liternictwem.

Gratulacje stary! Ilustracja jest wysmienita! Zmiany zadzialaly na lepsze. Jezu, jak Ty renderujesz #_# Klasa.

No widzisz EC, nawet Omen aprobuje to że marzysz :D

A na serio, to gratuluję okładki choć moim zdaniem jeszcze masę dużo lepszych przed tobą. Masz do tego dryg!

O cholercia, jaki odzew :v Dzięki stokrotne, chłopaki!

Bedyk - książka ma wyjść dopiero na koniec roku, bo o ile mi wiadomo jest jeszcze w trakcie pisania :] Autor to Alessandro Fusco a cykl się zwie "Il Sole de Alur". A gdzie to nie wiem ;]

Olaf - jeszcze nie mogę pokazać, bo masakry póki co nie dokonano, ale patrzenie na poprzednie okładki z cyklu napawa nadzieją, że coś tam przetrwa: http://www.specchionero.net/alur2.php#up

emmilius - co do uczuć płynących z tego to raczej po mnie spłynęło bez większej podniety, bo w międzyczasi mi sie spełniło marzenie większego kalibru (tak troche nie po kolei wyszło) więc juz miałem podniesioną poprzeczkę wyżej i zwiększoną tolerancje na bodźce. Tyle tylko że nie mogę nic pokazać póki co, to nie będę gadał po próżnicy, a okładkę pokazać mogę.;]

OmeN2501 - oprawię w złoto i powieszę nad łóżkiem! Kolejny cel życiowy osiągnięty - Omen nie sprowadził mnie twardo na ziemię :D No chyba, że to z braku czasu hehe

No no grubo, w końcu w pełni wykorzystałeś swój potencjał.

To są właśnie prace na Twoim poziomie jakie teraz powinny lecieć na upach oprócz szkiców. ;)

Pozdrawiam

Tyrion, to naprawdę ty? :P

A tak na serio, to ładne kolorki i przemyślane pociągnięcia. Chciałbym osiągnąć taki poziom, jaki reprezentujesz swoimi pracami :)

Długa droga przede mną, ale nie zamierzam odpuszczać.

Co do wcześniejszej ilustracji, to na usta ciśnie mi się tylko jedno słowo- niesamowite :>