Jump to content

Recommended Posts

Czaaad! "Trochę historycznych rzeczy z zeszłego roku" też miecie. Ale Sopranosi byli najlepsi. Oczywiście każdy może mieć własne zdanie, tylko po co się z nim afiszować jak się nie ma racji ;d

Dzięki wielkie chłopaki, serial bardzo polecam, ale o wiele lepiej wchodzi jak sie przeczyta najpierw książki autorstwa jego twórców. The Sopranos jak najbardziej zasługuje na 2 miejsce ;]

Coś z innej beczki. Swego czasu (lata temu-jak ten czas leci!) walczyłem tu na forum z bardzo ambitnym obrazkiem. Był to doskonały przykład dlaczego nie powinno sie malować skomplikowanych scen nie mając pojęcia o podstawach. ;] Temat mi wpadał do głowy raz na jakiś czas i ostatnio doszedłem do wniosku, że może bym spróbował czy uda sie to dźwignąć. Niestety czasu brak na coś dużego, ale pomysł na ten pierwszy obrazek ("Marsz niewolników", może się uda gdzieś to odkopać na forum) zaczął kiełkować mi w głowie i ewoluować, w związku z czym zacząłem krążyć wkoło tematu, zapisując pomysły w formie obrazkowej. Oto rezultaty:

labor_solutions_employee_by_ethicallychallenged-d7mqm1i.jpg

light_punishment_by_ethicallychallenged-d7mqmgb.jpg

mógłbyś jeszcze dodać jeden otwór z zębiskami w wiadomym miejscu co by widać było zagrożenie :D chyba że ma wojaka zalizać na śmierć.

Co tu pisać. Genialne:D Najbardziej podoba mi się to w jaki sposób operujesz swiatłem. Jestem w trakcie czytania Twojej teczki, robi wrażenie.

Dzięki TomaszG. Długa lektura, nazbierało się ;]. Aż strach pomyśleć, jakich głupot naplotłem w przeszłości... ale warto poczytać dla komentarzy wymiataczy którzy na moje szczęście zostawili tu przez lata sporo perełek!

Uczę się kombinować więcej z kompozycją.

Studia kadrów:

mgs_studies_by_ethicallychallenged-d7n7n6v.jpg

studia mistrzów:

mater_studies_by_ethicallychallenged-d7n7ntp.jpg

i moje własne pomysły:

sketches_by_ethicallychallenged-d7n7o20.jpg

Iligancko ziom :) Świetnie się rozwijasz. Co do master studies- ten z Jamiego praktycznie nie do odróżnienia.

Sam stałeś się wyjadaczem:D. Dzięki Tobie wogóle zauważyłem jak płaskie prace robię i każdy materiał wygląda u mnie tak samo itd. Dzięki Ci za to.

Tak wogóle to odnoszę wrażenie, że jednak mniej tych jak to nazywasz "wymiataczy" zagląda na forum.

Może i zagląda ale nie spedza tutaj jakoś dużo czasu. Może i spędza ale nie udziela się społecznie aż tak bardzo;). Ale mówie, takie mam wrażenie przeglądając teczki takie jak Twoja. Porównując kiedys i teraz...

Nosz kurde, gdzie nie zajrzę to normalnie cuda. Ale będę miał oglądanie dzisiaj w nocy :D

Dzięki za miłe słowa i wizytę!

Szkice z dziś i wczoraj:

Studia kadrów z Wall-e

walle_studies_by_ethicallychallenged-d7nmzcl.jpg

szkice własne, staram sie redukowac komozycje do dużych kształtów:

sketches_compilation_by_ethicallychallenged-d7nmzu0.jpg

kilka projektów masek/hełmów, tak dla zabawy i wyluzowania:

mask_concepts_by_ethicallychallenged-d7nn07m.jpg

Ale się rozpędziłeś przez te kilka dni, nie zwalniaj przypadkiem tempa :)

Tak patrząc na te szkice, może spróbuj podejść do nich jakoś inaczej, w sensie techniki, stylistyki.

Strasznie jaram się tymi szlachcicami, oba są ekstra (:

Ostatni szkic mi się bardzo podoba, będziesz go jeszcze rozwijał? :)

masz dobry gust jeżeli chodzi o gry ;]

big boss wyszedł Ci mega-realistycznie

na górze enviro jest bardzo spoko, ale z tym zbiornikiem to coś jest nie tak