Jump to content
Sign in to follow this  
Cpt.Obvious

WIP - Dan i Tilo

Recommended Posts

Dan to ludzik, Tilo to tygrysiątko. Zacząłem szkicowac, raczej nic wielkiego, coś by choc na chwile nie myślec o robocie :/

Kometarze mile widziane :)

SUPER! Naprawde dobrze się zapowiada! Widzę że coraz swobodnie rysujesz... az ci zazdroszczę :)

Jak dla mnie to w tym jednym ujeciu juz jest zawarta krotka animacja. Swietna sprawa..

\"unikaj czarnego, unikaj jak ognia\" :) Kto mi te rady dawał sam się do nich nie stosuje za mocno :P pozatym bardzo fajne...lekkie...i ciekawe że samych sharym colorem robione...musze zrobić coś podobnego...:P bo bardzo się mnie sie podoba :)

pozdrawiam...

a ostatnio linki, które Ci podawałem tesh były do surowych shkicy :P tyle że dzierganych B)

pozdrawiam...

Dzięki, mam nadzieje, że jak skończe będzie sympatyczny nadal :) Ot taki mały update...

no bad :) wydaje się bardzo fajne...jedynie do czego bym się czepił to rozłożenie światła na nogach tigerka...za ciemno tam imo jest...pozatym bardzo fajny color jest na samym początku chmurkóf...tam na początku widnokręgu :) mógłbyś tam zrobić jakąś burzę :)

pozdrawiam...

Rzeczywiście kotek lepszy na szkicu, ale jeszcze pewnie b ędziesz pracował nad nim wiec wszystko zmierza w dobra strone

Ahh znów cudowna i delikatna pracka z reki mistrza brawo, czekamy na update

Szkic miał w sobie więcej ruchu. I miałem wrażenie, że ziemia wzorem trików anime (z jedną w zyciu widziałem, to się znam) zasuwa pod nimi żwawo. Teraz to wrażenie znikło i w ogóle stanęli w miejscu.

Ale i tak super :)

Dla mnie rewelka. Szczerze mówiąc to trudno się tu czepaić, choć oglądająć szkic miałem inne wyobrażenie.. myślałem że będzie tam duuużo jaśniej... a tu jakoś się tak zrobiło... mniej milusio

tak szkic byl lepszy

pan i niebo odstaje od reszty na plus - szczegolnie niebo jest ladne

obawiam sie ze powstanie \"wycyckana\" pracka - moze na tym duzo starcic poprzez to

brakuje mi w Twoich prackach odwagi, ekspresji

pozdrawiam

Kooba, co do kolorków racja :)

Kris, nie milusio tylko miluśniutko ;)

gurth, byc moze z tym cyckaniem masz racje, duzo juz i bigle i drug mi pisali o odwazniejszym podejsciu tego co maluje, byc moze , a raczej napewno powodem jest bardzo słabe otarcie o farby, no i metody tradycyjne ogólnie. Przyznam sie, że jak łapie pedzel i zabieram sie do farb to mnie cholera bierze, wygoda, brak undo itd :) Ostatnio zaś brak czasu i czyste lenistwo. Poza tym nie jestem ani na asp ani po innych kształceniach plastycznych, a to tez jakis (nawt minimalny) wpływ ma. Cóż mówie ze postaram sie coś w tym kierunku zrobic, ale doskonale wiem,ze złamac sie bedzie cieżko. mimo tego jade z koksem dalej. Dlatego wasze rady są zawsze cenne.

Btw, update :)

Ja chciałbym tylko nadmienić że bliki na trawce są super :) . Czekam na więcej.

Wracając do kolorków to płaszczyk jednoznacznie mi sie kojarzy z jednym z twoich konceptów pojazdu latającego.

Widocznie ten koralowy wpadł mi w oko :>

Pracka ciekawa i taka ładna. Będzie coś siedzieć na słupkach?