Jump to content

Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09  

67 members have voted

1. 1. Propozycje daty spotkania- zlotu 3DMaxowego Wrocław'09

• 27. sierpnia (czwartek)
    • 28. sierpnia (piątek)
    • 29. sierpnia (sobota)
    • 3. września (czwartek)
    • 4. września (piątek)
    • 5. września (sobota)
    • 12. września (sobota)

Recommended Posts

• Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wreszcie ktoś przejmuje inicjatywę organizacji najlepszych w Polsce zlotów max3d.pl Spróbujcie pobić nasz rekord z Painballem hehe :)

Niestety sierpień jak dla mnie odpada. Mam zajete weekendy od 22.08 do 30.08

a w pierwszy weekend września spadam na żagle na mazury. Więc miłej zabawy. Chyba, że przełożycie na wrzesień ale pewnie wtedy mało osób wpadnie.

serwus :)

czyli najprawdopodobniejszy termi to ostatni weekend sierpnia , tak ?

Odnosnie sondy , to musialaby byc mozliwosc zaznaczenia wiecej niz jednego odpowiadajacego terminu - sa ludzie , ktorym pasuja np. dwa terminy . Nie wiem czy jest taka mozliwosc w ustawieniach sondy. Na wszelki wypadek , zainteresowani niech sie wpisuja tu w watku.

I tak wiadomo , ze polowa, albo jedna trzecia z zadeklarowanych osob nie przyjdzie :D

Nie znam sie na fajnych miejscowkach za bardzo , wiec moze juz cos podpowiecie - chodzi o to , zeby bylo cicho w knajpie i zeby mozna bylo gadac. Nawet w "pracofni" w pewnym momencie wlaczali glosno muze ( chyba po godz 22 ) i juz nie mozna bylo gadac.

pozdrawiam i zycze podwodzenia :)

Jak będe po pracy to zajmę się sondą. Powrzucam jakieś terminy, które wyglądają na fajne...i zobaczymy co z tego eksperymentu wyjdzie.

Czy da się zaznaczać więcej niż jedną odpowiedź nie wiem. Jakby coś pogadam z modami. Może mają jakieś fajne narzędzia ]:->

Próbuję też dotrzeć do Wrocławskich użytkowników. Nie wszyscy wiedzą, że tu taki fajny wątek jest więc warto rozreklamować wątek indywidualnie. Mówiąc krótko: puśćmy spam w obieg :D

Zapodałem sondę...

Troche na pałę te daty...ale myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Sonda jest wielokrotnego wyboru, otwarta...tak więc będzie wiadomo kto na co głosował.

Ja tez trochę pospamiłem. uncle jest chętny. cały czas tez liczę, że i Adek nas odwiedzi :D

serwus :)

pressenter - nie marudz i sie wbijaj do wrocka. piwka sie napijemy i pogadamy o 3D :)

pozdrawiam i zycze podwozenia :)

Kannu tu nie chodzi o to, jestem poza granicami kraju od 18ego do końca miesiąca. ;)

Mamy w czołówce 29. sierpnia, gdzie najwięcej osób sie wpisało, oraz 12. września...gdzie też parę ciekawych osób się zadeklarowałao...

Hmmm...:D

Zawsze można skombinować dwa zloty...to jest pewne wyjście. Pod warunkiem, że jeszcze parę osób się znajdzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy